„Atlanto“ gretose - naujokas iš Rumunijos

Marius Cocirla (kairėje) jau pluša „Atlanto“ treniruotėse Marius Cocirla (kairėje) jau pluša „Atlanto“ treniruotėse FK „Atlantas“ nuotr.
19 rugpjūčio 16, Penktadienis 10:41

Artėjant svarbiausioms A lygos čempionato kovoms, Klaipėdos „Atlanto“ komandą papildė atakuojančio saugo pozicijoje žaidžiantis legionierius iš Rumunijos Marius Cocirla. 

23-ejų metų futbolininkas prieš atvykdamas į uostamiestį rungtyniavo antrame pagal pajėgumą Rumunijos čempionate, kuriame gynė CS „Balotesti“ ekipos garbę. Vilkėdamas šios ekipos marškinėlius naujasis „Atlanto“ futbolininkas sužaidė 32-ejas rungtynes, per kurias kartą pasižymėjo įvarčiu. 

Per savo karjerą jaunas futbolininkas pirmą kartą ragaus legionieriaus duonos - iki šiol savo pajėgumą jis įrodinėjo tik vietiniame Rumunijos čempionate. 

„Tai yra naujas iššūkis mano karjeroje, bet esu laimingas, kad esu čia. Visą savaitę dirbu su komandos draugais treniruotėse, džiaugiuosi, kad jie mane šiltai priėmė. Mūsų tikslas - A lygos čempionate iškovoti kaip įmanoma daugiau pergalių ir turnyrinėje lentelėje kilti aukštyn, todėl dėsiu visas pastangas, kad galėčiau prisidėti prie ekipos rezultatų. Noriu kaip įmanoma greičiau žengti į aikštę ir savo žodžius įrodyti darbais rungtynių metu.“

Marius Cocirla „Atlanto“ gretose vilkės 11-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius.

Skaityti 1534 kartai
Klaipedos Savivaldybe
Impuls Logo
4LIFE
UAB
Auto Logo
Klaipėdos universitetinė ligoninė
SKALBYKLA RASA
Litmontažas
Laluna
Atviraklaipeda.lt Vertical
TLSC
Technoarka