Įveikti čempionato lyderių nepavyko

Įveikti čempionato lyderių nepavyko
19 birželio 30, Sekmadienis 02:01

16-ojo A lygos turo rungtynėse Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai išvykoje stojo į kovą su čempionato lyderiais - Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkais. Nors uostamiesčio ekipa pirmoji pasiekė įvartį ir persvarą išlaikė visą pirmąjį kėlinį, tačiau po pertraukos šalies čempionai įrodė savo pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 4:1 (1:0).

Susitikimas „Sūduvai“ vėl prasidėjo šaltu dušu. Kartą Vytautas Lukša smūgiavo visiškai šalia vartų, šeimininkai į tai atsakė ataka, kurioje buvo sudrebintas skersinis, tačiau 25-ąją minutę į rikiuotę grįžusiam Ivanui Kardumui teko traukti kamuolį iš savo ginamų vartų tinklo.

25-ąją minutę baudos aikštelėje atsidūręs Devidas Dobrecovas atmetė kamuolį po keitimo aikštėje pasirodžiusiam Tadui Labukui, kuris tiksliai smūgiavo vienu lietimu.

T.Labukas pakeitė traumą patyrusį Titą Vitukyną, savo ruožtu, „Sūduvos“ ekipoje taip pat buvo atliktas priverstinis keitimas – Tosaintas Rickettsas aikštėje užleido vietą į Marijampolę grįžusiam Josipui Tadičiui.

Kroatas į žaidimą įsitraukė aktyviai, tačiau jam ir komandos draugams nepavyko pirmame kėlinyje nuginkluoti „Atlanto“ vartų stačiakampyje debiutavusio bulgaro Stefano Kunčevo.

Tiesa, įvarčiai į Klaipėdos klubo vartus pasipylė po pertraukos. 57-ąją minutę po Ovidijaus Verbicko perdavimo pasižymėjo Sandro Gotalas, o netrukus pastarasis futbolininkas atliko rezultatyvų perdavimą, kai 61-ąją minutę rezultatą persvėtė Mihretas Topčagičius.

Galutinius taškus marijampoliečiai sudėjo dvikovos pabaigoje. 86-ąją minutę po dar vieno S. Gotalo perdavimo įvarčiu džiaugėsi A. Švrljuga, 89-ąją minutę galutinį tašką mače padėjo M. Topčagičius.

Skaityti 563 kartai
Klaipedos Savivaldybe
Impuls Logo
4LIFE
UAB
Auto Logo
Klaipėdos universitetinė ligoninė
SKALBYKLA RASA
Litmontažas
Laluna
Atviraklaipeda.lt Vertical
TLSC
Technoarka