„Atlanto“ gretose - du naujokai

„Atlanto“ gretose - du naujokai
19 birželio 29, Šeštadienis 15:50

Klaipėdos „Atlanto“ komandos sudėtį papildė du naujokai. Vos atsidarius žaidėjų perėjimų langui, uostamiesčio ekipa stiprinasi dvejais legionieriais iš Bulgarijos.

Geltonai-mėlynus marškinėlius apsivilks 28-erių metų vartininkas iš Stefanas Kunchevas bei atraminio saugo bei vidurio gynėjo pozicijose galintis žaisti Dimitaras Petkovas.

Abu naujokai į uostamiestį atvyko šios savaitės pradžioje, o praėję medicininę patikrą prisijungė prie komandos treniruočių. 

Vartininkas Stefanas Kunchevas, prieš atvykdamas į Klaipėdą, rungtyniavo Bulgarijos antrosios lygos Dobričiaus „Dobrudža“ ekipoje. Per savo karjerą patyręs futbolininkas yra gynęs ir aukščiausioje gimtosios šalies lygoje rungtyniaujančios Sofijos „Levski“, Plovdivo „Lokomotiv“ bei Sofijos „Slavia“ vartus. 

31-erių metų Dimitaras Petrovas prieš tai atstovavo Sandanskio „Vihren“ ekipai. Per savo karjerą futbolininkas legionieriaus duonos ragavo ne vienos šalies aukščiausiose lygose - žaidėjas rungtyniavo Bulgarijos, Moldovos, Kipro, Gruzijos čempionatuose. 

S. Kunchevas vilkės 12-uoju, o D. Petrovas - 27-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius.

Skaityti 1155 kartai
Klaipedos Savivaldybe
Impuls Logo
4LIFE
UAB
Auto Logo
Klaipėdos universitetinė ligoninė
SKALBYKLA RASA
Litmontažas
Laluna
Atviraklaipeda.lt Vertical
TLSC
Technoarka