„Atlanto“ gynėjas Damiras Žutičius: „Panevėžyje lengva nebus“

„Atlanto“ gynėjas Damiras Žutičius: „Panevėžyje lengva nebus“
19 birželio 01, Šeštadienis 11:36

Po trumpos pertraukos į šalies stadionus vėl grįžta A lygos kovos. Klaipėdos „Atlanto“ tryliktame čempionato ture laukia labai svarbi dvikova Panevėžyje.  

Sunkiai sezono pradžioje taškus rinkę panevėžiečiai po truputį įsibėgėja - per penkerias rungtynes A lygoje iškovojo 6 taškus ir pakilo iš turnyrinės lentelės dugno. Atlantiečiai per penkerias rungtynes iškovojo 4 taškus - sužaista lygiosiomis su „Stumbru“, svarbioje dvikovoje nugalėta „Palanga“, bet nusileista Vilniaus „Žalgiriui“, Marijampolės „Sūduvai“ ir „Kauno Žalgiriui“.

Šią savaitę sužaistose SHARP LFF Taurės III-iojo etapo rungtynėse, „Atlanto“ komandai padėti negalėjo du svarbūs futbolininkai - dėl traumų dvikovą praleido ekipos kapitonas Darvydas Šernas ir gynėjas iš Kroatijos Damiras Žutičius, tačiau pats žaidėjas tikisi, kad sekmadienio rungtynėse jau galės žengti į aikštę.

„Jaučiuosi neblogai. Šiek tiek dar jaučiu traumos padarinius, bet, manau, kad sekmadienio dvikovai būsiu pasiruošęs. Tai bus labai svarbios rungtynės mums, kadangi iškovoję pergalę galėtume labiau įtvirtinti savo pozicijas turnyrinėje lentelėje, o palankiai susiklosčius kitoms dvikovoms ir sumažinti atsilikimą nuo penktoje vietoje esančio „Stumbro“ iki vieno taško.“, - sakė D. Žutičius.

Pirmajame tarpusavio susitikime Klaipėdoje, „Atlantui“ pavyko iškovoti pergalę rezultatu 2:1, tačiau gynėjas iš Kroatijos mano, kad sekmadienį laukia visiškai kitokios rungtynės. Futbolininko nuomone, Panevėžio ekipos žaidimas su kiekviena diena vis gerėja, tačiau aikštėje daug geriau vienas kitą supranta ir patys atlantiečiai.

„Mes tikrai negalime vertinti Panevėžio tik pagal jų vietą turnyrinėje lentelėje. Tai - stipri ir patyrusi ekipa, kurios žaidimas su kiekvienu turu vis gerėja. Tą rodo ir jų rezultatai. Tačiau ir mūsų dvikova A lygoje prieš „Palangą“, taip pat ir taurės rungtynės prieš „Žalgirį“, parodė, kad galime kovoti su visais ir tai mus gerai nuteikia tolimesnėms kovoms. Privalome visas 90 minučių aikštėje išlikti susikaupę, atlikti tai, ko iš mūsų reikalauja treneris, susikurti progas ir, žinoma, jas išnaudoti. Tik tokiu atveju galime tikėtis teigiamo rezultato.“ 

Legionierius iš Kroatijos neslepia, kad A lygos čempionatas šiemet - sunkiai nuspėjamas, tačiau tikisi, kad sezono pabaigoje „Atlanto“ ekipa turnyrinėje lentelėje bus aukščiau, nei yra dabar.

„Mes sunkiai dirbame treniruotėse, su kiekvienomis rungtynėmis stengiamės gerinti savo žaidimą ir analizuoti klaidas. Manau, kad sezonas tik įsibėgėja - visi žino, jog prieš sezoną daug laiko pasiruošti startui neturėjome, bet neabejoju, kad galime žaisti dar geriau, nei dabar. Mano nuomone, sezono pabaigoje turnyrinėje lentelėje mes galime būti pirmoje jos pusėje - bent jau ketvirtoje pozicijoje. Aikštėje stengsimės ir atiduosime viską, kad tai nebūtų tik žodžiai.“

Rungtynės Panevėžio „Aukštaitijos“ stadione įvyks birželio 2 dieną. Dvikovos pradžia - 18:00 valandą.         

Skaityti 633 kartai
Klaipedos Savivaldybe
Impuls Logo
4LIFE
UAB
Auto Logo
Klaipėdos universitetinė ligoninė
SKALBYKLA RASA
Litmontažas
Laluna
Atviraklaipeda.lt Vertical
TLSC
Technoarka