Birželio 22 d., 15:00 val., Klaipėdos miesto centrinis stadionas

Taurės rungtynėse patirtas apmaudus pralaimėjimas

19 gegužės 26, Sekmadienis 16:45

SHARP LFF Taurės III-iojo etapo (šešioliktfinalio) rungtynėse Klaipėdos „Atlantas“ namuose priėmė šį titulą ginančius Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkus.

Klaipėdiečiams šiose rungtynėse negalėjo padėti traumas patyrę Damiras Žutičius bei komandos kapitonas Darvydas Šernas.

Dvikova prasidėjo nuo žvalgybos - nei viena, nei kita ekipa rimtesnio pavojaus prie varžovų vartų nesukūrė. Pirmojo kėlinio viduryje atlantiečius nuo įvarčio išgelbėjo vartus gynęs Krišjanis Zviedris, o po kelių akimirkų rezultatą klaipėdiečių naudai galėjo persverti Devidas Dobrecovas, tačiau latvio smūgiuotas kamuolys skriejo greta Armanto Vitkausko ginamų vartų virpsto. Pirmame kėlinyje netrūko kietos kovos, o geltonomis kortelėmis „Atlanto“ ekipoje buvo nubausti Nikita Juhnevičs ir D. Dobrecovas.

Į pertrauką komandos iškeliavo švieslentėje degant rezultatui 0-0.

Antrajame kėlinyje svečiai padidino apsukas, tačiau drausmingai gynyboje žaidęs „Atlantas“ ilgą laiką sugebėjo sėkmingai ginti savo vartus, bet rimtesnio pavojaus kitoje aikštės pusėje sukurti nepavyko. Kaip ir pirmame kėlinyje, antrojo metu taip pat netrūko aistrų - geltoną kortelę prieš save išvydo Vytautas Lukša, Tadas Labukas, Gustas Gumbaravičius ir Klimas Gusočenko. Dvikovai artėjant prie pabaigos, pavojingą baudos smūgį iš maždaug šešiolikos metrų atliko Tomislavas Kišas, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.

88-ąją dvikovos minutę svečiams galiausiai pavyko pralaužti „Atlanto“ gynybą - po pakelto kampinio kamuolys pirmiausia atsistrenkė į skersinį, atšoko baudos aikštelėje buvusiam Rolandui Baravykui, kuris išvedė savo komandą į priekį.

Atlantiečiai nieko nelaukdami skubėjo į priekį ir bandė išlyginti rezultatą, tačiau prarado kamuolį, o varžovai šią klaidą išnaudojo idealiai - puikiu perdavimu vienas prieš vartininką buvo išvestas Liviu Antalis, kuris padvigubino vilniečių persvarą.

Nors po šio epizodo dvikovos nugalėtojas jau kėlė mažai abejonių, tačiau aistrų aikštėje netrūko. Po pražangos kilo susistumdymas tarp abiejų komandų žaidėjų. Antrasias geltonas korteles prieš save išvydo Vytautas Lukša ir Tadas Labukas, kuriems į rūbinę teko keliauti anksčiau laiko.

Teisėjas netrukus paskelbė dvikovos pabaigą - „Žalgiris“ iškovojo sunkią pergalę rezultatu 2:0.

Nors „Atlanto“ kelionė SHARP LFF Taurėje ir baigta, tačiau A lygos čempionatas - tęsiasi. Klaipėdiečiai jau kitą sekmadienį, birželio 2 dieną, keliaus į Panevėžį, kur laukia dvikova su turnyrinės lentelės kaimynais.