Marijampolėje įveikti čempionų nepavyko

Marijampolėje įveikti čempionų nepavyko
19 gegužės 05, Sekmadienis 19:24

Devintojo turo rungtynėse Klaipėdos „Atlantas“ išvykoje kovojo su šalies čempionais, Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkais. 

Rungtynes aktyviau pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau pirmame kėlinyje klaipėdiečiai gynėsi gana kompatiškai, tad marijampoliečiai pirmą grėsmingą progą susikūrė tik 22-ąją minutę. Tosaintas Rickettsas iššoko prieš Luką Paukštę, tačiau „Atlanto“ vartininkas sužaidė užtikrintai ir išgelbėjo savo komandą.

Čempionai įvarčių sąskaitą atidarė 36-ąją minutę. Po tikslaus Pauliaus Golubicko perdavimo iš kairiojo krašto atlantiečiai pametė savo gynybines pozicijas ir smūgiu galva iš arti pasižymėjo Semiras Kerla.

Komandos į pertrauką išėjo aikštės šeimininkams pirmaujant 1:0.

Antrame kėlinyje marijampoliečiai nuo pat pirmųjų minučių ėmė aktyviau spausti klaipėdiečius prie jų vartų, tačiau klaipėdiečiams pavyko apginti savo vartus.

Tačiau 59-ąją minutę šalies čempionams pavyko padvigubinti skirtumą, o po šešiolikos minučių trečiąjį įvartį į klaipėdiečių vartus pasiuntė Povilas Leimonas. Dar po keturių minučių ketvirtąjį įvartį pelnė ir antrą kartą šiose rungtynėse pasižymėjo marijampoliečių gynėjas Samiras Kerla.

Per likusį laiką nei viena, nei kita komanda įvarčiais nepasižymėjo.

Po šių rungtynių klaipėdiečiai savo sąskaitoje turi 7 taškus ir rikiuojasi septintoje turnyrinės lentelės vietoje. Artimiausias rungtynes „Atlanto“ futbolininkai žais sekmadienį, gegužės 12 dieną, kuomet Klaipėdos miesto centriniame stadione priims Kauno „Stumbro“ futbolininkus.

Skaityti 575 kartai
Klaipedos Savivaldybe
Impuls Logo
4LIFE
UAB
Auto Logo
Klaipėdos universitetinė ligoninė
SKALBYKLA RASA
Litmontažas
Laluna
Atviraklaipeda.lt Vertical
TLSC
Technoarka