Namuose iškovota antroji pergalė

„Atlantas“ namuose įveikė „Panevėžį“ „Atlantas“ namuose įveikė „Panevėžį“ Valdo Vyšniausko nuotrauka
19 balandžio 14, Sekmadienis 18:15

Šalies A lygos šeštojo turo rungtynėse Klaipėdos „Atlantas“ namuose priėmė kol kas pergalių dar neiškovojusius „Panevėžio“ futbolininkus. 

Abi komandos rungtynes pradėjo nuo žvalgybos ir pirmąsias dešimt minučių veiksmas vyko daugiausiai aikštės viduryje. 11-ąją susitikimo minutę panevėžiečiai surengė pavojingą išpuolį, bet iš arti Rafaelio Ledesmos smūgiuotą kamuolį „Atlanto“ vartininkas nukreipė į kampinį.

15-ąją mačo minutę netoli šeimininkų baudos aikštelės buvo pargriautas Andrejus Karvackis, bet R. Ledesmos smūguotas kamuolys praskriejo šalia varžovų vartų.

Pirmoje kėlinio pusėje panevėžiečiai kėlė tris kampinius prie šeimininkų vartų, bet pavojingų momentų sukurti napavyko.

23-ąją susitikimo minutę klaipėdiečiai kėlė pirmąjį kampinį prie svečių vartų. Baudos aikštelėje laisvas kamuolį priėmęs Andrius Bartkus iš dėkingos padėties šovė virš vartų. Greitai šeimininkai bandė tiksliu perdavimu į dėkingą smūgiui padėtį išvesti Darvydą Šerną, bet „Panevėžio“ vartininkas Marius Suvaizdis akimirka greičiau nei patyręs šeimininkų puolėjas suspėjo prie kamuolio. Įsiminė ir Deivido Dobricevo bei Vytauto Lukšos pavojingi smūgiai.

39-ąją minutę „Panevėžio“ futbolininkai turėjo neblogą progą pelnyti pirmąjį rungtynių įvartį. R. Ledesma tiksliai pakėlė kamuolį į klaipėdiečių baudos aikštelę, kur Vytas Gašpuitis galva tiksliai numetė kamuolį Mantui Fridrikui. „Panevėžio“ komandos gynėjo stipriai smūgiuotą kamuolį „Atlanto“ vartininkas Krišjanis Zviedris nukreipė į kampinį.

Po to kai panevėžiečiams pakėlė kampinį, šeimininkai iš karto surengė greitą išpuolį, kurio meru D. Dobricevas iš arti pasiuntė kamuolį į „Panevėžio“ vartus. Jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką R. Ledesma pakėlė kamuolį į šeimininkų baudos, bet V. Gašpuitis iš dėkingos padėties nepataikė į kamuolį.

Poilsio komandos išėjo „Atlantui“ pirmaujant rezultatu 1:0.

Jau pirmoji šeimininkų ataka antrojo kėlinio pradžioje baigėsi dar vienu įvarčiu į „Panevėžio“ vartus. Patyręs D. Šernas tiksliu smūgiu nuginklavo panevėžiečių vartininką M. Suvaizdį.

Panevėžiečiai nenuleido rankų ir stengėsi kovoti iį visų jėgų. 64-ąją susitikimo minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Sigitas Urbys iš dėkingos padėties smūgiavo per silpnai ir šeimininkų vartininkas sugavo kamuolį.

68-ąją sustikimo minutę panevėžiečiams pagaliau pavyko įmušti. Komandos kapitonas Paulius Janušauskas iš 16 metrų nuotolio puikiu smūgiu į viršutinį vartų kampą nuginklavo „Atlanto“ vartininką ir sušvelnino rezultatą.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos panevėžiečiai apgulė šeimininkų vartus ir paskutinąją mačo minutę turėjo progą išlyginti rezultatą, bet „Atlanto“ vartininkas sugebėjo kamuolį nukreipti į kampinį. Pergalę rezultatu 2 - 1 iškovojo klaipėdiečiai ir turnyrinėje lentelėje į savo sąskaita įsirašė dar tris taškus.

Skaityti 1272 kartai

Medija

Paveikslėlių galerija

Klaipedos Savivaldybe
Impuls Logo
4LIFE
UAB
Auto Logo
Klaipėdos universitetinė ligoninė
SKALBYKLA RASA
Litmontažas
Laluna
Atviraklaipeda.lt Vertical
TLSC
Technoarka