Pajūrio derbyje pergalės iškovoti nepavyko

Pajūrio derbyje pergalės iškovoti nepavyko Valdo Vyšniausko nuotrauka
19 balandžio 06, Šeštadienis 15:57

Nors 5-ojo turo susitikime Klaipėdoje pirma įvartį įmušė Atlantas“, tačiau po pertraukos šeimininkai atsakė dviem tiksliais smūgiais ir rezultatu 2:1 (0:1) Pajūrio derbyje iškovojo pergalę.

Beveik pusvalandį komandos didesnį dėmesį skyrė savo vartų saugumui ir rezgė tik pozicines atakas. Aštrių atakų tylą nutraukė Idrisas Umajevas, kuris išbėgo į akistatą su vartininku, tačiau „Atlantą“ nuo įvarčio išgelbėjo Lukas Paukštė. Kiek anksčiau vartų susitvarkė ir ne su tokiu pavojingu Sergejaus Mošnikovo smūgiu.

Vis tik kėlinio pabaigoje išsiveržė į priekį. Marius Činikas kairiajame krašte suklaidino varžovą ir perdavė kamuolį link Devido Dobrecovo, kuris stipriu smūgiu pažeme 45-ąją minutę išvedė atlantiečius į priekį.

Vis dėlto po pertraukos „Palanga“ sugebėjo perimti iniciatyvą ir perlaužti susitikimo eigą. Koncentracijos stoka baudos aikštelėje lėmė tai, kad 58-ąją minutę per daug laisvės sulaukęs Andrejus Miazinas tiksliai smūgiavo galva.

Prabėgus dar aštuonioms minutėms, tas pats A. Miazinas baudos aikštelėje galva numetė kamuolį link I. Umajevo, kuris aplenkė pasiuntė kamuolį į vartus. „Palangos“ atakų lyderis per 4 susitikimus pelnė 4 įvarčius ir pakilo antrą vietą rezultatyviausių A lygos futbolininkų rikiuotėje.

Per likusį laiką „Atlantas“ pradėjo žaisti aktyviau: palangiškiams ne sykį teko gintis, kartą M. Činiko smūgiuotas kamuolys skriejo gana netoli virpsto bet išlyginti ar persverti rezultato per likusį laiką taip ir nepavyko.

Po penkių turų klaipėdiečiai čempionate lieka iškovoję tris taškus. Šeštojo turo rungtynėse į uostamiestį atvyks Panevėžio futbolininkai.

Skaityti 1346 kartai

Medija

Paveikslėlių galerija

Klaipedos Savivaldybe
Impuls Logo
4LIFE
UAB
Auto Logo
Klaipėdos universitetinė ligoninė
SKALBYKLA RASA
Litmontažas
Laluna
Atviraklaipeda.lt Vertical
TLSC
Technoarka