Antrosios pergalės čempionate iškovoti nepavyko

Klaipėdos „Atlantas“ nusileido Vilniaus „Žalgiriui“ Klaipėdos „Atlantas“ nusileido Vilniaus „Žalgiriui“ Valdo Vyšiausko nuotrauka
19 kovo 30, Šeštadienis 16:36

Klaipėdos „Atlantas“ ketvirtojo A lygos turo rungtynėse namuose priėmė šalies vicečempionus - Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkus. Sostinės komandai pavyko patvirtinti favoritų statusą - iš uostamiesčio išsivežta pergalė.

Rungtynes abi komandos pradėjo aktyviai. Pavojingų progų netrūko tiek prie „Žalgirio“, tiek prie aikštės šeimininkų vartų. 23-ąją rungtynių minutę svečiai atliko baudos smūgį, o teisėjas užfiksavo, kad sienelėje stovėjęs Tadas Labukas baudos aikštelėje sužaidė ranka. Paskirtą vienuolikos metrų baudinį reazliavo Tomislavas Kišas ir išvedė savo komandą į priekį.

Po praleisto įvarčio klaipėdiečiai bandė išlyginti rezultatą. 30-ąją rungtynių minutę vilniečių vartams grasino Vytautas Lukša, tačiau Armantas Vitkauskas smūgį atrėmė. Progą atstatyti lygybę turėjo ir Darvydas Šernas, bet svečius ir vėl išgelbėjo patikimai sužaidęs vartininkas. Po pirmojo kėlinio švieslentėje degė vilniečiams palankus rezultatas - 1:0.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo vilniečiai. 62-ąją rungtynių minutę po Mato Vareikos smūgio kamuolys sudrebino į virpstą ir atšoko žalgiriečiui. Šis atliko perdavimą į baudos aikštelę įkirtusiam Rolandui Baravykui, kuriam liko tik nukreipti kamuolį į vartus - 2:0.

Po keletos minučių T. Kišas puikiu perdavimu išvedė Liviu Antalį prieš Luką Paukštę ir rezultatas tapo 3:0.

Klaipėdiečiai dar turėjo progą sušvelninti rezultatą, kai 87-ąją rungtynių minutę į baudos aikštelę įsiveržė D. Šernas, tačiau ir vėl patikimai sužaidė „Žalgirio“ vartininkas A. Vitkauskas.

Žalgiriečiai iškovojo trečią pergalę čempionate ir savo sąskaitoje po keturių turų turi dešimt taškų. „Atlantas“ patyrė trečiąją nesėkmę ir per keturis turus yra įsirašę tris taškus.