Kovingos lygiosios Marijampolėje

13 rugsėjo 14, Šeštadienis 19:00
Be namie likusio sunegalavusio vyriausiojo trenerio Konstantino Sarsanijos Marijampolėje kovojęs „Atlantas“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su į prizininkus patekti vilčių nepraradusia „Sūduva“.

Abu įvarčius per pirmąsias Lietuvos futbolo A lygos čempionato ketvirtojo rato rungtynes įmušė klaipėdiečiai – 45-ąją min. į savo vartus kamuolį nukreipė jaunasis Skirmantas Rakauskas, po 20 minučių rezultatą išlygino Evaldas Razulis.
Rungtynės prasidėjo klaipėdiečių ataka, kuri baigėsi pavojingu Mariaus Papšio smūgiu iš 19 metrų. Šeimininkus nuo įvarčio išgelbėjo vartų skersinis.
4-ąją min. Gediminas Kruša iš itin patogios padėties galvos smūgiu įsigudrino nepataikyti į vartus.
Ir toliau ekipos negalvojo apie gynybą, – kėlė pavojų abiejose baudos aikštelėse.
29-ąją min. arbitras Gediminas Mažeika parodęs antrą geltoną kortelę „Atlanto“ gynėjui Kazimierui Gnedojui, išsiuntė jį į drabužinę.
Šeimininkai, įgiję kiekybinę persvarą, beregint perėmė iniciatyvą. Jau kitą minutę marijampolietis Valentinas Baranovskis atsidūrė vienui vienas prieš Mantą Galdiką. Klaipėdiečių vartininkas neįtikėtinai atrėmė Suvalkijos futbolininko smūgį.
Paskutinę pirmojo kėlinio minutę lyg žaibas iš giedro dangaus krito įvartis į uostamiesčio vienuolikės vartus. S.Rakauskas, norėdamas galva išmušti kamuolį už galinės linijos, netikėtai pasiuntė jį į M.Galdiko tvirtovę.
Antrasis kėlinys prasidėjo pavojinga „Sūduvos“ ataka. Iš 18 m stipriai smūgiavo marijampoliečių puolėjas Tomas Radzinevičius. M.Galdikas pirštų galais pasiekęs kamuolį, nukreipė jį į kampinį.
51-ąją min. po Audriaus Broko smūgio, kamuolys praskriejo greta klaipėdiečių vartų virpsto. 59 min. pasižymėti galėjo Nerijus Valskis, atsidūręs vienas prieš M.Galdiką. Rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas šovė aukštai virš vartų.
65-ąją min. į draugų glėbį pateko Evaldas Razulis. Po pakelto kampinio klaipėdiečių puolėjas įspūdingu galvos smūgiu pasiuntė kamuolį į „Sūduvos“ vartus.
71-ąją min. jis galėjo pasižymėti dar sykį, tačiau nepataikė į stačiakampį.
85 min. klastingai spyrė N.Valskis. Kamuolys lietęs uostamiesčio ekipos virpstą, nuriedėjo už galinės linijos.
„Atlanto“ komandos generalinis direktorius Vacys Lekevičius teigiamai įvertino lygiąsias.
„Gerai, kad neleidome marijampoliečiams laimėti. Tuomet jie prie mūsų būtų itin pavojingai priartėję, – sakė jis. – Dabar išliko 8 taškų skirtumas.“

2013 m. rugsėjo 14 d.
Marijampolės „Sūduva“ – Klaipėdos „Atlantas“ 1:1 (1:0).
Marijampolės „Arvi“ stadionas. Apie 700 žiūrovų.
Teisėjas: G.Mažeika (Kaunas).
„Atlantas“: M.Galdikas, K.Gnedojus (26 min. ir 29 min. įspėtas, 29 min. pašalintas), E.Žarskis (90 min. įspėtas), M.Kazlauskas, M.Beneta, D.Kazlauskas (nuo 89 min.T.Eliošius), G.Žukauskas, G.Kruša (nuo 86 min. E.Veliulis), M.Papšys, S.Rakauskas (nuo 48 min. D.Nakrošius), E.Razulis.
Įvarčiai: 45 min. S.Rakauskas („Atlantas“; į savo vartus) 1:0; 65 min. E.Razulis („Atlantas“) 1:1.