Turnyrinės rikiuotės kaimynai – pajėgesni

Turnyrinės rikiuotės kaimynai – pajėgesni
18 spalio 31, Trečiadienis 22:30

Lietuvos futbolo A lygos pirmenybėse seniai pergalių neiškovojantiems „Atlanto“ žaidėjams nepavyko įveikti ir aukščiau esančio artimiausio turnyrinės rikiuotės kaimyno – Kauno „Žalgirio“.

Uostamiestyje vykusiose rungtynėse laikinosios sostinės vienuolikė buvo pajėgesnė 3:1. Ketvirtą kartą per penkias akistatas šį sezoną.

Tarp svečių pasižymėjo Gratas Sirgėdas (16 min.), Aurimas Raginis (40 min.) ir Rokas Krušnauskas (85 min.). Rezultatą 22-ąją min. buvo išlyginęs Tadas Labukas.

Pirmasis karštesnis momentas kilo prie kauniečių vartų. Jau 2-ąją min. T.Labuko spirtas kamuolys nuskriejo tiesiai į Martyno Matuzos rankas.

8-ąją min., po pakelto kampinio, „Atlanto“ kapitono Andriaus Bartkaus pasiųstas kamuolys būtų atsidūręs tinkle, tačiau Kauno klubą išgelbėjo M.Matūzas. Jo rankomis atmuštas kamuolys atsitrenkė į skersinį ir nekirto vartų linijos.

Po aštuonių minučių Klaipėdos dirbtinės dangos aikštėje trenkė žaibas iš giedro dangaus. Gratas Sirgėdas tolimu klastingu smūgiu užklupo „Atlanto“ vartininką Dawidą Smugą nepasirengusį. Kamuolys, padaręs lanką ore, įlėkė į tolimąjį vartų kampą.

Svečiai neilgai pirmavo. Netrukus T.Labukas, po idealaus Dovydo Norvilo perdavimo, galva išlygino rezultatą. Jį 35-ąją min. galėjo persverti Deividas Lukošius. Po Bruno Lemiečevskio perdavimo, puolėjas iš idealios padėties nesugebėjo pasiekti įvarčio. Jo smūgiuotą kamuolį neįtikėtinai atrėmė M.Matuzas.

Po penkių minučių šventė vėl apsilankė svečių kieme. Uostamiesčio ekipos gynėju pasyvumu pasinaudojęs kaunietis Aurimas Raginis iš 20 m pažeme pelnė antrą įvartį.

Antrajame kėlinyje aktyvesni buvo „Žalgirio“ futbolininkai. Jų atakas šeimininkai sėkmingai atremdavo. Tiesa, 66-ąją min. klaipėdiečius išgelbėjo skersinis. Pijus Širvys, dvikovoje su gynėju, galva pasiuntė kamuolį į „Atlanto“ stačiakampį. Į apatinę skersinio dalį atsitrenkęs kamuolys atšoko į aikštę.

83-iąją min. šimtaprocentinę progą pasižymėti turėjo buvęs „Atlanto“ puolėjas Rokas Krušnauskas. Į gimtą Kauną grįžęs futbolininkas iš arti sukirto kamuolį į D.Smugą. Tačiau jau kitos atakos metu Klaipėdos ekipos vartininkas vaikiškai suklydo, o R.Krušnauskui liko pataikyti į tuščius vartus.

Po šio įvarčio tapo aišku, jog „Atlantui“ nepavyks iškovoti bent taško.

 

Rungtynių statistika

Atlantas“ – „Žalgiris“ (K) 1:3 (1:2)

 

Įvarčiai:

16 min. Gratas Sirgėdas („Žalgiris“)                      0:1

22 min. Tadas Labukas („Atlantas“)                     1:1

40 min. Aurimas Raginis („Žalgiris“)                      1:2

85 min. Rokas Krušnauskas („Žalgiris“)               1:3

 

Atlantas“

1. Dawidas Smugas

2. Gustas Gumbaravičius

6. Andrius Bartkus (kapitonas)

43. Deividas Šiuša

22. Bogdanas Mycykas

8. Jurijus Teterenka

7. Tadas Labukas (43 min. įspėtas)

10. Marius Papšys

19. Dovydas Norvilas (nuo 67 min. 5. Leandro da Silva)

99. Deividas Lukošius (51 min. įspėtas; nuo 80 min. 25. Gintas Rakauskas)

97. Bruno Lemiečevskis

Skaityti 77 kartai

Medija

Marijampolės Pieno Grupė
Klaipedos Savivaldybe
Argus Logo
Impuls Logo
4Life
Uostas Logo
Rasa Logo
Auto Logo
Laurea Logo
Laluna Logo
Klaipeda
Ekspresas
Admiral Sporto Baras
UAB
UAB
Sportpoint
Adidas
Klaipedos Universitetinė Ligoninė