Kaune – triuškinamas pralaimėjimas

18 spalio 28, Sekmadienis 22:30

Atlantas“ nesėkmingai pradėjo Lietuvos futbolo A lygos pirmenybių penktąjį ratą, kuriame kovoja šešios geriausios reguliariojo čempionato komandos.

Pirmosiose papildomo rato rungtynėse uostamiesčio vienuolikė net 0:6 Kaune pralaimėjo „Stumbrui“.

Iki pertraukos klaipėdiečiai ne vien gynėsi, bet ir bandė grasinti šeimininkų vartams. „Stumbro“ klubo vartininko budrumą tikrino Deividas Lukošius, Marius Papšys, Tadas Labukas. Įpusėjus kėliniui kauniečiai pajautę, kad jie gerai jaučiasi „Atlanto“ baudos aikštelėje, ėmė nuolat joje lankytis. Pajūrio futbolininkams, keletą kartų išvengusiems įvarčio, 31-ąją min. to padaryti nepavyko. Nuo Dawido Smugo tvirtovės vartų raktą rado Marcosas Junioras.

Po pertraukos „Atlanto“ gynėjai surengė „atvirų durų dieną“. Šeimininkai, pelnę dar penkis įvarčius, šventė įspūdingą pergalę, o klaipėdiečiai patyrė didžiausią pralaimėjimą sezone.

Rungtynių statistikai

Stumbras“ – „Atlantas“ 6:0 (1:0)

Įvarčiai:

31 min. Marcosas Junioras

57 min. Levanas Mačarašvilis

58 min. Rafaelis Floro

61 min. Levanas Mačarašvilis

67 min. Nasro Boucharebas

88 min. Antonio Belo