Susitikimas su „Sūduva“: linksma pradžia, liūdna pabaiga

18 spalio 04, Ketvirtadienis 22:03

Klaipėdos „Atlantas“, pirmasis įmušęs įvartį į čempionų – Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkų vartus, vėliau praleido penkis. Galutinė suvalkiečių pergalė – 5:2.

6-ąją min. į svečių vartų kampą spyrė Jurijus Teterenka, 87-ąją min. 11 m baudinį realizavo Marius Papšys, buvo sušvelninęs skirtumą iki 2:4. Svečių ekipoje po sykį pasižymėjo Guilherme Finkleris (13 min.), Rigino Cicilia (24 min. iš 11 m), Algis Jankauskas (63 min.), Aleksandras Živanovičius (73 min.) ir Danielis Offenbacheris (90 min.).

Susitikimas prasidėjo maloniu įvykiu žiūrovams. Po idealaus Leandro da Silvos perdavimo, vienas prieš vartus atsidūrė J.Teterenka. Ukrainietis tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į svečių vartų tinklą.

Neilgai džiūgavo uostamiesčio klubo sirgaliai. 12-ąją min. klaipėdiečiai prasižengė netoli savo baudos aikštelės. G.Finkleris nestipriu smūgiu apkartino pirmą kartą „Atlanto“ tvirtovę gynusio dar vieno legionieriaus iš Ukrainos Deniso Chvalickio debiutą. Vartininkas neatmušė nei stipriai, nei klastingai spirtą kamuolį.

23-iąją min. iš giedro dangaus trenkė dar vienas žaibas. Jaunasis Gustas Gumbaravičius nespėjo patraukti rankos, kai dvikovoje su varžovu jis atšoko nuo žemės. Susitikimo arbitras Robertas Šmitas iš Šilutės nedvejodamas parodė į 11 m žymę. „Sūduvos“ puolėjas R.Cicilia taikliai kirto į vartų kraštą – 2:1.

Suvalkiečiai, išsiveržę į priekį, „nestabdė arklių“ – iki pertraukos surengė keletą išpuolių, kurie galėjo baigtis įvarčiais.

Uostamiesčio vienuolikė irgi nesnaudė – stengėsi kontratakuoti. Dar kartą galėjo pasižymėti J.Teterenka, tačiau šįkart jo smūgį atrėmė Ivanas Kardumas

41-ąją min. trys „Atlanto“ futbolininkai užklupo du svečių gynėjus. Tačiau M.Papšys vietoje to, kad pats veržtųsi, perdavė kamuolį atokiau buvusiam Deividui Lukošiui. „Sūduvos“ pajėgos spėjo grįžti į savo baudos aikštelę, o L.da Silva, sulaukęs kamuolio iš D.Lukošiaus, smūgiavo nepavojingai.

Po pertraukos svečių iniciatyva nekėlė abejonių. Aktyviau rungtyniavę marijampoliečiai įmušė tris įvarčius.

62-ąją min. už kamuolio prispaudimą, „Atlanto“ baudos aikštelėje buvo skirtas „laisvo smūgio“ bauda. Standartinė padėtis baigėsi A.Jankausko įvarčiu. Po vienuolikos minučių smūgiu galva skirtumą padidino A.Živanovičius.

87-ąją šis legionierius iš Serbijos, pargriovęs Dovydą Norvilą, prasižengė baudos aikštelėje. M.Papšys šaltakraujiškai realizavo 11 m baudinį – 2:4.

Tuo įvarčių lietus nesibaigė. Paskutinę varžybų minutę penktą kartą į „Atlanto“ stačiakampį kamuolį nukreipė D.Offenbacheris.

Atlantas“ – „Sūduva2:5 (0:0)

Įvarčiai:

6 min. Jurijus Teterenka („Atlantas“)                       1:0

13 min. Guilherme Finkleris („Sūduva“)                  1:1

24 min. Rigino Cicilia („Sūduva“, iš 11 m)                1:2

63 min. Algis Jankauskas („Sūduva“)                       1:3

73 min. Aleksandras Živanovičius („Sūduva“)        1:4

87 min. Marius Papšys („Atlantas“, iš 11 m)           2:4

90 min. Danielis Offenbacheris („Sūduva“)            2:5