Paskutinę sekundę išsprūdusi pergalė

18 rugsėjo 25, Antradienis 21:19

Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai, sužaidę lygiosiomis 1:1 su Palangos „Palanga“, po rungtynių jautėsi tarsi žemę pardavę.

Juos buvo lengva suprasti – svečiai išlygino rezultatą paskutiniu smūgiu. Nuo pirmosios antrojo kėlinio minutės pirmavę klaipėdiečiai (įvartį iš karto po pertraukos įmušė Deividas Lukošius), pergalę išleido per penktą pridėtą susitikimo minutę.

Rungtynes aktyviau pradėjo šeimininkai. Jie 12-ąją min. sukūrė pirmą progą. Tačiau bemaž iš nulinio kampo smūgiavęs Marius Papšys nesukėlė didelio pavojaus „Palangos“ vartininkui Antonui Cvetkovui.

Po truputį iniciatyvą perėmė Valdo Trakio kariauna. 21-ąją min. legionierius iš Nigerijos Godspoweris Aniefiokas pasiuntė kamuolį į „Atlanto“ vartus ir šis praskriejo greta virpsto.

Sužaidus daugiau nė pusvalandį, Simonas Urbys pataikė į uostamiesčio ekipos vartų skersinį. Laimė, prie atšokusio pirmas suskubo Deividas Šiuša, galva numušęs kamuolį toliau.

39-ąją min. klaipėdiečiai surengė ataka, kuri galėjo baigtis įvarčiu. Tačiau iš patogios padėties, būdamas tiesiai prieš vartus, „Atlanto“ saugas Leandro da Silva smūgiavo nestipriai.

Po pertraukos pirmasis šeimininkų išpuolis baigėsi įvarčiu. Po gražios atakos Jurijus Zacharkivas perdavė kamuolį į baudos aikštelę įbėgusiam D.Lukošiui. Saugo spyris pažeme buvo neatremiamas – 1:0.

Neprabėgus nė dešimčiai minučių rezultatas galėjo padvigubėti. Po M.Papšio reido kamuolio į savo vartus vos nenukreipė svečių gynėjas Ričardas Šveikauskas.

55-ąją min. po dar vienos „Atlanto“ kombinacijos D.Lukošius vėl kirto pavojingai – kamuolys praskriejo virš skersinio.

74-ąją min. D.Lukošiaus lyg ant lėkštės pateikė kamuolį prieš vartus buvusiam M.Papšiui. Saugas iš palankios situacijos pasiuntė kamuolį į dangų.

Per likusį laiką svečiai bandė išsigelbėti, tačiau jų atakas sėkmingai atremdavo klaipėdiečiai. Kai tiksėjo penktoji pridėta minutė teisėjas netoli „Atlanto“ baudos aikštelės įžvelgė šeimininkų pražangą. Labiausiai patyręs „Palangos“ žaidėjas Gvidas Juška ryžosi smūgiuoti į vartus. Kamuolys pataikė į skersinio vidinę pusę, tačiau nekirto vartų linijos. Vikriausias šioje situacijoje buvęs Simonas Urbys, galva išlygino rezultatą.

Atlantas“ – „Palanga“ 1:1 (0:0)

Įvarčiai:

46 min. Deividas Lukošius („Atlantas“)                   1:0

90+5 min. Simonas Urbys („Palanga“)                    1:1