Pasikartojo taurės turnyro rungtynių scenarijus, ir vėl – 1:3

18 rugsėjo 19, Trečiadienis 21:35

Klaipėdos „Atlantas“ po susitikimo su Kauno „Stumbru“ nepapildė taškų kraičio Lietuvos futbolo A lygos čempionate – uostamiestyje vykusią kovą laimėjo svečiai 1:3.

Rungtynių eiga buvo tokia pat, kokia ir prieš mėnesį, kai tame pačiame stadione komandos kovojo dėl bilieto į Lietuvos futbolo taurės turnyro ketvirtfinalį. Ir tąkart, ir šįkart „Stumbras“ išsiveržė į priekį 2:0, o šeimininkai sušvelnino skirtumą. Tąkart arbitras antrajame kėlinyje į laikinosios sostinės vienuolikės vartus neskyrė 11 m baudinio, po kurio rezultatas galėjo būti, o trečiadienį Klaipėdoje rezultatą po beveik geresnės progos santykį galėjo išlyginti „Atlanto“ puolėjas Bruno Lemečevskis. Ir tuomet, ir šiose varžybose pergalingą tašką padėjo Mariano Barreto auklėtiniai.

Penktosios Atlantoir Stumbrokovos didvyriu tapo kauniečių legionierius Marcosas Junioras, pasiekęs pirmuosius du įvarčius iki pertraukos.

Intrigą 66-ąją min. sugrąžino jau klaipėdiečių legionierius Bruno Lemečevskis.

Aistras atvėsinęs Antonio Belo tolimu smūgiu nudžiugino savo gerbėjus 84-ąją min.

Rungtynių pradžia žiūrovams buvo neįdomi – pavojingų progų komandos nesukūrė. O 23-iąją min. kamuolys įlėkė po kone kuriozinės situacijos, kai prie uostamiesčio vienuolikės vartų buvo skirtas kampinis. Svečiai nuo kampinio gairelės nesmūgiavo į vartų aikštelę, o surezgė kombinaciją, po kurios į šeimininkų stačiakampį smūgiavo Lucasas Villela. Po jo tolimo šūvio sudrebėjo skersinis. Atšokusį kamuolį, būdamas tarp savų ir varžovų, į klaipėdiečių vartus nukreipė M.Junioras.

Po penkių minučių Stumbrožaidėjai prasižengė savo baudos aikštelės prieigose. Smūgiuoti pasiryžęs M.Papšys kamuolį į sienelę sudariusius varžovus.

Per pridėtą kėlinio minutę Atlantas“ neišvengė vadinamojo įvarčio į drabužinę“. Alseny Baho stipriai smūgiuotą kamuolį uostamiesčio ekipos vartų sargas Dawidas Smugas atrėmė, tačiau ir vėl netoliese buvęs M.Junioras pakartojo smūgį – 2:0.

Viltis išsigelbėti klaipėdiečiams atgimė 66-ąją min. Po derinio dešiniajame krašte, Igoris Teterenko taikliai pasiuntė prieš vartus buvusiam Bruno Lemečevskiui. Antrajame kėlinyje pasirodęs puolėjas smūgiu galva sušvelnino skirtumą

78 min. B.Lemečevskis galėjo tapti susitikimo didvyriu. Po Mariaus Papšio idealaus perdavimo jis penkių metrų galva nukreipė kamuolį tiesiai į varžovų vartininką, o nuo vartų sargo atšokusį kamuolį Deividas Lukošius „lupo“ į dangų.

Po šešių minučių klaipėdiečiams kilpą užveržė Antonio Belo. Varžovų žaidėjas ryžosi smūgiuoti iš toli. Kirtis buvo stiprus. D.Smugas lietė kamuolį pirštų galais, tačiau neįstengė išgelbėti ekipos nuo trečiojo įvarčio.

Likusios minutės buvo tik formalumas.

Atlantas“ – „Stumbras1:3 (0:2)

Įvarčiai:

23 min. Marcosas Junioras („Stumbras)                         0:1

45+1 min. Marcosas Junioras („Stumbras)                     0:2

66 min. Bruno Lemečevskis (Atlantas“)                        1:2

84 min. Antonio Belo („Stumbras)                                 1:3