,,Atlantui" teko pripažint ir kitos Kauno miesto komandos pranašumą.

18 rugpjūčio 29, Trečiadienis 06:05

Klaipėdos ,,Atlantas" per keturias dienas jau antrą kartą lankėsi S.Dariaus ir S.Girėno stadione, deja, bet ir vėl teko pripažinti šeimininkų pranašumą. Šį kartą nusileista Kauno ,,Žalgirio" ekipai. 4:0 (2:0)

Jau pačioje rungtynių pradžioje kauniečiai pavojingai atakavo svečių iš uostamiesčio vartus. Po Arūno Klimavičiaus smūgio galvą nuo praleisto įvarčio atlantiečius išgelbėjo skersinis, kiek vėliau Aurimas Raginis pavojingai smūgiavo iš toli.

23-iąją minutę po Kauno ,,Žalgirio" pakelto kampinio, Linas Pilibaitis laisvas iš arti galva smugiavo į vartus ir Dawidas Smugas klaipėdiečiams niekuo padėti nebegalėjo... 1:0

Prabėgus vos dešimčiai minučių Gustas Gumbaravičius baudos aikštelėje neleistinai sustabdė kauniečių legionierių Joao Figuereido ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Baudinio stojęs mušti Linas Pilibaitis neklydo ir padvigubino persvarą. 2:0

Antrame kėlinyje ir toliau dominavo aikštės šeimininkai. 56-ąją minutę Gratas Sirgėdas galingu smūgiu į ,,Atlanto" vartus rezultatą padidino. 3:0

Klaipėdos ,,Atlantas" po šio įvarčio dar bandė kapstytis iš sunkios situacijos, sukūrė keletą realių progų, tačiau, pasižymėti nepavyko.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos, rungtynių teisėjas skyrė dar vieną, tik šį kartą, abejotiną 11 metrų baudinį į ,,Atlanto" vartus. Tai leido 80-ąją minutę Linui Pilibaičiui džiaugtis pasiektu ,,hattricku". 4:0

Rungtynių statistika:

Kauno ,,Žalgiris" - Klaipėdos ,,Atlantas" 4:0 (2:0)

Įvarčiai:

23 min. Linas Pilibaitis
33 min. Linas Pilibaitis (įvartis po 11 metrų baudinio)
56 min. Gratas Sirgėdas
80 min. Linas Pilibaitis (įvartis po 11 metrų baudinio)