Sėkmė ir vėl buvo Kauno "Stumbro" komandos pusėje

18 rugpjūčio 28, Antradienis 08:52

Sėkmė ir vėl buvo Kauno "Stumbro" komandos pusėje.

Šeštadienį įvyko atidėtos A lygos 18-ojo turo rungtynės kuriuose Klaipėdos "Atlantas" nusileido 1:2 (0:1) aikštės šeimininkams - Kauno "Stumbro" komandai.

Pirmajame kėlinyje komandos nieko per daug pavojingo nesukūrė. Abiejų komandų žaidėjai darė daug klaidų bei pasižymėdavo smūgiais iš toli, kurie vartininkams didelių problemų nesukeldavo.

Deja, bet 42-ąją minutę grubiai suklydo "Atlanto" gynėjas Martunas Abovianas ir leido šeimininkams įsiveržti į priekį. Legionierius nesėkmingai sustabdė kamuolį baudos aikštelėje ir tuo pasinaudojęs Alseny Bah išvėdė kauniečius į priekį.

52-ąją dvikovos minutę, vieną gražiausių sezono įvarčių išlygindamas rezultatą pasiekė Andrius Bartkus. Kapitonas galingai, vienu lietimu, iš 30 metrų fantastiškai nuginklavo varžovų vartininką.

Vis dėlto klaipėdiečiai ilgai nesidžiaugė. Ruslanas Maruška neleistinai baudos aikštelėje sustabdė varžovą ir teisėjas parodė į 11 metrų žymą. Marcosas Junioras smūgiavo tiksliai ir išvedė kauniečius į priekį.

Per likusį laiką atlantiečiai buvo dažnas svečias varžovų aikštės pusėje, bet, deja, rezultato išlyginti nepavyko.