Persekiojančios nesėkmės neatsitraukia nuo komandos

18 rugpjūčio 19, Sekmadienis 13:06

Sekmadienį uostamiesčio futbolininkai namie 0:2 nusileidę „Trakų“ klubui, patyrė penktą iš eilės pralaimėjimą Lietuvos A lygos futbolo čempionate.

Pirmas karštas momentas kilo 9-ąją min. kai svečių žaidėjas Svajūnas Čyžas smūgiu iš toli patikrino „Atlanto“ vartų sargo Dawido Smugo budrumą.

Vėliau vyko kova be pavojingų progų. Tai tarsi užmigdė uostamiesčio ekipos gynėjus. 26-ąją min. jų pasyvumu pasinaudojo buvęs „Atlanto“ saugas Donatas Kazlauskas. Sulaukęs puikaus perdavimo iš komandos draugo, kretingiškis stipriu smūgiu pelnė įvartį.

Po praleisto įvarčio sukurto šeimininkai. 31-ąją min. rezultatą galėjo išlyginti Deividas Šiuša, tačiau jaunasis klaipėdietis iš patogios situacijos spyrė nestipriai ir kamuolį lengvai sugavo „Trakų“ vartininkas.

40 min. „Atlanto“ gynyboje vėl atsivėrė skylė. Laimė, vienas prieš vartininką išbėgęs S.Čyžas nepataikė į stačiakampį – kamuolys praskriejo greta virpsto.

Paskutinę kėlinio minutę puikią progą įmušti įvartį turėjo ir klaipėdietis Tadas Labukas. Po idealaus Jurijaus Teterenkos perdavimo, patyręs veteranas galva nukreipė kamuolį tiesiai į svečių tvirtovės sargo rankas.

Antrojo kėlinio pradžia buvo tarsi pirmojo tąsa – aikštėje nebuvo nuobodu. Neilgai trukus – 56-ąją min. sulaukta antrojo įvarčio. Po pakelto kampinio „Trakų“ naujokas Vadimas Manzonas galva pasiuntė kamuolį į „Atlanto“ vartus – 2:0.

Po šio įvarčio tapo aišku, kad svečiams pavyks iškovoti pergalę. Tai pasitvirtino – baigiantis rungtynėms klaipėdiečių atakos tapo bedantės, o „Trakų“ žaidėjus tenkino ir esantis rezultatas. Nenuostabu, kad per likusį pusvalandį abiejų ekipų futbolininkai labiau laukė finalinio švilpuko nei liejo prakaitą.

Atlantas“ – „Trakai“ 0:2 (0:1)

Įvarčiai:

26 min. Donatas Kazlauskas

56 min. Vadimas Manzonas.