Pajūrio komandų akistatoje pajėgesnė buvo „Palanga“

Pajūrio komandų akistatoje pajėgesnė buvo „Palanga“
18 rugpjūčio 12, Sekmadienis 08:45

Palangoje vykusį Lietuvos futbolo A lygos čempionato susitikimą tarp turnyrinės rikiuotės kaimynų – „Palangos“ ir Klaipėdos „Atlanto“ klubų laimėjo kurorto futbolininkai 2:0.

34-ąją min. taikliai spyrė Simonas Urbys, baigiantis varžyboms – 75-ąją min. persvarą sutvirtino Tomas Dombrauskis.

Rungtynes geriau pradėjo Algimanto Briaunio kariauna. 15-ąją min. klaipėdiečių gynėjas Ruslanas Maruška pavojingai kirto į vartus. „Palangos“ tvirtovės sargas Antonas Cvetkovas atrėmė smūgį, nukreipdamas į kamuolį į kampinį.

O jau 17-ąją min. „Atlanto“ žaidėjai surengė kontrataką, kurios metu vienas prieš vartininką galėjo išbėgti Marius Papšys. Tačiau to neįvyko, nes kroatas Igoris Krmaras vietoje perdavimo komandos draugui, nusprendė pats iš toli smūgiuoti. Kamuolys net nepataikė į vartus.

26-ąją min. už galvų jau stvėrėsi palangiškiai. Vienas prieš Klaipėdos ekipos vartininką Dawidą Smugą iššokęs Lucky Omeruo sukirto kamuolį į lenką.

Trečiosiose rungtynėse iš eilės klaipėdiečiai praleido įvartį iki pertraukos. 34-ąją min. šeimininkai surengė ataką kraštu. Po Lucky Omeruo perdavimo Sim.Urbys „išmaudė“ klaipėdiečių gynėją iš Ukrainos R.Murašką ir taikliai spyrė į vartus.

Galėjo kėlinys baigtis lygiosiomis. 42-ąją min. po M.Papšio baudos smūgio, pažeme skriejęs kamuolys atsitrenkė į virpstą, o dar vienas „Atlanto“ ukrainietis J.Zacharkivas atšokusį kamuolį nepataikė į vartus.

Antrasis kėlinys buvo nykus. Abi ekipos nesugebėjo kurti pavojingų momentų. O 75-ąją min. palangiškiai atrado antrą spragą svečių gynyboje. T.Dombrauskis, buvęs prieš vartus, nesunkiai pasiuntė kamuolį „Atlanto“ vartų tinklą.

Šis įvartis atsakė į klausimą, kas laimės pajūrio derbį. Palangiškiai pasiekė revanšą už pralaimėjimą gegužės 9 d. tame pačiame stadione. Tąkart „Atlantas“ buvo stipresnis 2:0.

 

Rungtynių statistika

Palanga“ – „Atlantas“ 2:0 (1:0)

 

Įvarčiai:

34 min. Simonas Urbys

75 min. Tomas Dombrauskis

 

Atlantas“

1. Dawidas Smugas

15. Martunas Abovianas

5. Leandro da Silva (82 min. įspėtas)

17. Igoris Krmaras (nuo 28 min. 99. Deividas Lukošius)

77. Ruslanas Maruška

43. Deividas Šiuša

6. Andrius Bartkus (kapitonas; nuo 89 min. 2. Gustas Gumbaravičius)

10. Marius Papšys

8. Jurijus Teterenka (71 min. įspėtas)

7. Tadas Labukas

44. Jurijus Zacharkivas (nuo 70 min. 11. Omaras Diarra)

Skaityti 339 kartai
Marijampolės Pieno Grupė
Klaipedos Savivaldybe
Argus Logo
Impuls Logo
4Life
Uostas Logo
Rasa Logo
Auto Logo
Laurea Logo
Laluna Logo
Klaipeda
Ekspresas
Admiral Sporto Baras
UAB
UAB
Sportpoint
Adidas
Klaipedos Universitetinė Ligoninė