Sunkiai atpažintas „Atlantas“ atkakliai priešinosi čempionams

18 rugpjūčio 05, Sekmadienis 18:46

Po ilgos pertraukos Lietuvos futbolo A čempionate rungtyniavęs Klaipėdos „Atlantas“ Marijampolėje 0:3 pralaimėjo nugalėtojų vardą ginantiems ir šių metų pirmenybėse pirmaujantiems „Sūduvos“ futbolininkams.

Į uostamiesčio vienuolikės vartus kamuolį pasiuntė Giedrius Matulevičius (37 min.) ir du kartus – Cicilia (81 ir 88 min.).

Kaip ir laukta, suvalkiečiai nuo pirmųjų minučių užvaldė aikštę. O klaipėdiečiai kone aikštėje turėjo susipažinti vienas su kitu, nes pirmą kartą pajūrio ekipoje žaidė vartininkas iš Lenkijos Dawidas Smugas, legionierius iš Belgijos Omaras Diarra, armėnas iš Rusijos Martunas Abovianas. Dar keliems jauniems futbolininkams – Gustui Gumbaravičiui, Benui Babenskui, Deividui Šiušai teko sunkus išbandymas – rungtyniauti nuo pradžios.

Algimanto Briauno kariauna, kurioje ypač išsiskyrė vartų sargas, daugiau nei pusvalandį atkakliai priešinosi čempionams. Baigiantis kėliniui G.Matulevičius gavo progą smūgiuoti į svečių vartus ir tai sėkmingai atliko.

Po pertraukos jau sėkmė nusišypsojo šeimininkams. 50-ąją min. po idealaus Tado Labuko perdavimo, Deividas Lukošius įsigudrino nepataikyti į marijampoliečių stačiakampį.

Baigiantis susitikimui čempionai vėl turėjo akivaizdžią persvarą. Pavargę klaipėdiečiai nesugebėjo sustabdyti varžovų puolėjo Cicilios. Jis 80-ąją ir 88-ąją min. padidino „Sūduvos“ pergalingą rezultatą iki 3:0.

Po šios nesėkmės mūsų komanda išliko penktoje vietoje.

Sūduva“ – „Atlantas“ 3:0 (1:0)

Įvarčiai:

37 min. Giedrius Matulevičius