,,Atlantas B" ir toliau žengia be pralaimėjimų

18 liepos 10, Antradienis 07:11

,,Atlantas B" ir toliau žengia be pralaimėjimų.

Šį kartą ,,Atlanto" dubelriai be didesnių problemų įveikė kaimynus iš Palangos.

Rezultatyviuose rungtynėse ,,Atlantas B" palangiškius sutriuškino rezultatu 5:2. Pokerį į ,,Palangos B" vartus įmušė M.Papšys bei dar vieną įvartį pridėjo Gleb Son.

Pirmojo klaipėdiečių įvarčio ilgai laukti nereikėjo - jau 10-ąją minutę pasižymėjo M.Papšys 0:1.

Iškart po to, 12-ąją minutę varžovus nubaudė Gleb Son 0:2.

20-ąją minutė rezultatas jau buvo triuškinantis - antrąjį savo įvartį pelnė M.Papšys 0:3.

26-ąją minutę po teisėjo skirto 11 metrų baudinio į atlantiečių vartus rezultatas tapo 1:3

Tačiau Marius Papšys ir toliau buvo nesustabdomas. Jis 29-ąją ir 35-ąją minutėmis dar du kartus nuginklavo Palangos vartininką ir užbaigė pirmąjį kėlinį rezultatu 1:5.

Rungtynėmis einant į pabaiga aikštės šeimininkam dar pavyko sušvelninti rezultatą. 81-ąją minutę Edvinas Girdenis tiksliai smūgiavo į klaipėdiečių vartus 2:5.

,,Palanga B"  – „Atlantas B 2:5 (1:5)

Įvarčiai: 10 min M.Papšys (,,Atlantas B") 0:1; 12 min G.Son (,,Atlantas B") 0:2; 20 min M. Papšys (,,Atlantas B") 0:3; 26 min (iš 11m. baudinio) T.Dombrauskis ("Palanga B") 1:3; 29 min M.Papšys (,,Atlantas B") 1:4;  35 min M.Papšys (,,Atlantas B") 1:5; 81 min Edvinas Girdenis (,,Palanga B") 2:5.

Atlantas B“:  Eimantas Graželis, Andrius Bartkus, Vladislav Kučerov (kapitonas), Deividas Siuša, Benas Babenskas,  Donatas Navikas, Gleb Son, Dovydas Švambaris (nuo 46min Tautvydas Špiegis), Danylo Beskorovainyi, Marius Papšys (nuo 46min Arnas Spyčius), Rokas Filipavičius.