T.Labuko įvarčių šou Gargždų pramogų mėgėjams

18 birželio 29, Penktadienis 21:28

Atlanto B“ vienuolikės puolėjas Tadas Labukas surengė solo koncertą Gargždų pramogų estradoje.

Po keturis įvarčius įmušusio puolėjo rečitalio „Atlanto“ dublerių ekipa savo aikštėje nugalėjo Gargždų „Gargždų pramogų–Sporto centro“ komandą 4:1.

Tai dešimtoji klaipėdiečių pergalė po 10 rungtynių Lietuvos 2-osios lygos Vakarų zonos futbolo pirmenybėse. Klaipėdiečiai dar labiau sutvirtino lyderių pozicijas.

T.Labukas ilgai nelaukė, jau 5-ąją min. pelnė pirmąjį įvartį. 21-ąją ir 28-ąją jis dar du kartus taikliai spyrė – 3:0.

Per pridėtą pirmo kėlinio minutę raudoną kortelę užsidirbo „Atlanto B“ žaidėjas Gustas Gumbaravičius, tačiau tolesnei varžybų eigai tai neturėjo reikšmės. 67-ąją min. T.Labukas pelnė ketvirtąjį įvartį – 4:0.

Pokerį pasiekusiam atakų lyderiui puikiai akompanavo Marius Papšys. T.Labukas tris gražius įvarčius pelnė po šio saugo perdavimų.

Garbės įvartį varžovai pelnė 70-ąją min. Pasižymėjo Gargždų ekipai atstovaujantis klaipėdietis Gražvydas Gujis.

Atlantas B“ – „Gargždų pramogos–Sporto centras4:1 (3:0)

Įvarčiai: 5 min. Tadas Labukas („Atlantas B“) 1:0; 21 min. Tadas Labukas („Atlantas B“) 2:0; 28 min. Tadas Labukas („Atlantas B“) 3:0; 67 min. Tadas Labukas („Atlantas B“) 4:0; 70 min. Gražvydas Gujis (GP–SC) 4:1

Atlantas B“: Eimantas Graželis, Vladislavas Kučerovas (kapitonas, nuo 55 min. Sonas Glebas), Gustas Gumbaravičius (45+1 min. pašalintas), Ernestas Albrikas (nuo 67 min. Dovydas Švambaris), Deividas Šiuša, Tadas Labukas, Rokas Filipavičius, Marius Papšys, Benas Babenskas, Donatas Navikas (nuo 77 min. Arnas Spyčius), Danila Beskorovainas.