Devintoji pergalė iškovota pilant įvarčių liūčiai

18 birželio 17, Sekmadienis 18:30

Klaipėdos „Atlanto“ dubleriai šventė devintą pergalę Lietuvos 2-osios lygos Vakarų zonos futbolo pirmenybėse.

Uostamiesčio jaunieji futbolininkai Šiauliuose 5:3 įveikė artimiausius persekiotojus „FA–Šiaulių“ žaidėjus.

Įvarčių liūtis prapliupo ilgai nelaukus. Ernestas Albrikas jau iki pertraukos pasiekė „hetriką“. Dar vieną įvartį realizavęs 11 m baudinį pasiekė brazilas Bruno. Po 45 min. „Atlanto B“ persvara buvo įtikinama – 4:0.

Antroje varžybų pusėje, ypač per paskutiniąsias minutes, ir tęsėsi įvarčių liūtis. Šeimininkams viltis išsigelbėti atgimė 81-ąją min., kai Ernestas Gerulskis sušvelnino skirtumą iki 2:4. Tačiau tai buvo viskas, ką įstengė padaryti šeimininkai. Per pridėtą laiką ekipos apsikeitė įvarčiais, kurie neturėjo įtakos galutiniam rezultatui.

Atlantas B“ po 9 rungtynių turi 27 taškus. Antroje vietoje ir trečioje vietoje esantys šiauliečiai (11 varžybų) ir Plungės „Babrungo“ (8) futbolininkai turi po 18 taškų.

FA–Šiauliai“ – „Atlantas B“ 3:5 (0:4)

Įvarčiai: 13 min. Ernestas Albrikas („Atlantas B“) 0:1; 15 min. Ernestas Albrikas („Atlantas B“) 0:2; 22 min. Bruno („Atlantas B“; iš 11 m) 0:3; 40 min. Ernestas Albrikas („Atlantas B“) 0:4; 64 min. Kristupas Petravičius („FA–Šiauliai“) 1:4; 81 min. Ernestas Gerulskis („FA–Šiauliai“) 2:4;

90+2 min. Bruno („Atlantas B“; iš 11 m) 2:5; 90+3 min. Justas Petravičius („FA–Šiauliai“) 3:5.

Atlantas B“: Vincentas Šarkauskas, Dovydas Švambaris, Glebas Sonas (nuo 46 min. Lukas Kavaliauskas, nuo 85 min. Martynas Bačko), Ernestas Albrikas, Dominykas Čiesna (nuo 75 min. Nerijus Beresna), Bruno, Benas Babenskas, Gustas Gumbaravičius (88 min. įspėtas), Vice Kendešas, Vladislavas Kučerovas (kapitonas), Donatas Navikas (66 min. įspėtas).