Klaipėdos „Atlantas“ patyrė nesėkmę Jonavoje

18 birželio 15, Penktadienis 21:23

Uostamiesčio „Atlantas“, neišsaugojęs turėtos persvaros, Jonavoje 1:2 pralaimėjo „Jonavos“ vienuolikei.

Klaipėdiečiai, po 15-ąją min. M.Papšio įvarčio pirmavo 1:0, tačiau šeimininkai pridėtą pirmo kėlinio minutę išlygino rezultatą, o antroje pusėje įmušė pergalingą įvartį.

„Atlantas“ rungtynes Jonavoje pradėjo kiek kitokios sudėties nei įprastai. O ir trenerių štabe pirmą kartą buvo specialistas iš Ukrainos Anatolijus Šelestas.

Po to, kai iš komandos pasitraukė Pavelas Doroševas, pagrindinio vartininko pirštinės įteiktos ir proga parodyti ką moka buvo suteikta Lukui Paukštei.

Dėl įvairių niuansų klube gerokai pasikeitė pagrindiniai žaidėjai. Savo valandos sulaukė jaunasis Deividas Šiuša, pradėjęs susitikimą nuo pirmųjų sekundžių, ir kitas Deividas – Lukošius, prieš tai nepatekdavęs net į 18-tuką.

Labiausiai netikėtas naujojo trenerio sprendimas – M.Papšį paversti iš krašto saugo puolėju.

Per pirmąsias minutes komandos nerengė aštrių atakų. Jau pirmoji pavojinga proga baigėsi įvarčiu. Michailas Kaliadka, aikštės kampe perėmęs kamuolį, idealiai taikliai jį pasiuntė prie vartų tarp varžovų buvusiam M.Papšiui. Klaipėdietis 15-ąją min. galva lengvai pelnė įvartį.

Po aštuonių minučių puolėjas vėl susikūrė progą, prasiveržęs pro „Jonavos“ gynėją Martyną Dapkų. Tačiau smūgiuotas kamuolys nepataikė į stačiakampį.

Panašiai M.Papšys atakavo ir 39-ąją min. Šįsyk jis pataikė į vartus, o kamuolį atrėmė šeimininkų vartininkas Nemanja Bjelanas.

Visą kėlinį pavojingos progos nesukūrę jonaviečiai, vis tik išlygino rezultatą. Per pridėtą laiką Tadas Eliošius galva preciziškai nukreipė kamuolį į tolimą „Atlantų“ vartų kampą. L.Paukštei neliko nieko kito – tik akimis palydėti kamuolį.

Po pertraukos tęsėsi M.Papšio ir N.Bjelano bei jo komandos narių mikrodvikovos.

58-ąją min. po to, kai įspūdingai toli ir taikliai M.Kaliadka iš užribio rankomis numetė kamuolį šeimininkų baudos aikštelėje buvusiam M.Papšiui, pavojingiausias uostamiesčio ekipos futbolininkas iš krašto smūgiavo, N.Bjelanas atrėmė smūgį.

Po dešimties minučių M.Papšys išbėgo vienas prieš tris šeimininkų gynėjus. Varžovai šiaip ne taip likvidavo pavojų.

Tačiau 73-iąją min. „Atlanto“ baudos aikštelėje antrą kartą trenkė žaibas iš giedro dangaus. Sulaukęs taiklaus perdavimo, Laurynas Stonkus vienu lietimu nukreipė kamuolį į tolimą vartų pusę – 2:1.

Po penkių minučių M.Papšys vėl privertė suklusti „Jonavos“ gerbėjus, kai iš maždaug 35 m pavojingai smūgiavo – N.Bjelanas šuoliu atmušė kamuolį.

Realiausią progą išlyginti rezultatą 83-iąją min. turėjo „Atlanto“ gynėjas Aleksandras Levšinas, iš maždaug 10 m, būdamas tiesiai prieš vartus, sukirtęs kamuolį tiesiai į vartininką N.Bjelaną.

Jonava“ – „Atlantas“ 2:1 (1:1)

Įvarčiai:

15 min. Marius Papšys („Atlantas“)              0:1

45+1 min. Tadas Eliošius („Jonava“)            1:1

73 min. Laurynas Stonkus („Jonava“)          2:1