„Atlanto“ dubleriai neklumpa

18 birželio 05, Antradienis 19:34

Lietuvos 2-osios lygos Vakarų zonos futbolo pirmenybėse pergalingai žygiuojantys Klaipėdos „Atlanto“ dubleriai nestabtelėjo Gargžduose.

3:1 įveikusi „Bangos“ dublerius, „Atlanto B“ vienuolikė iškovojo aštuntą pergalę. Tai trečioji uostamiesčio ekipos sėkmė šiame čempionate per aštuonerias rungtynes.

Pirmojo įvarčio nereikėjo ilgai laukti. Kaip įpratome šį sezoną, auklėtiniams pavyzdį parodė žaidžiantysis treneris Donatas Navikas. Jis 12-ąją min. taikliai pasiuntė kamuolį į šeimininkų tinklą.

Baigiantys kėliniui suklydo patys gargždiškiai – Jutas Kerpė nukreipė kamuolį į savo vartus.

Po pertraukos klaipėdiečių puolimas buvo bedantis, pirmosios pusės rezultatas laikėsi ilgiau kaip pusvalandį. O 77-ąją min. intrigą sugrąžino Paulius Lotužys, sušvelninęs skirtumą iki 1:2.

Tačiau „Atlantas B“ išsaugojo persvarą, o per pridėtą laiką Dominykas Čiesna pelnė trečiąjį įvartį į šeimininkų stačiakampį – 3:1.

Po 8 rungtynių 24 taškus pelniusiems klaipėdiečiams pavyko atitolti nuo persekiotojų – Mažeikių „Atmosferos“, „Šiaulių“ ir Plungės „Babrungo“, kurios turi po 15 taškų. Tiesa, naftininkų ir Saulės miestų futbolininkai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Banga B“ – „Atlantas B“ 1:3 (0:2)

Įvarčiai: 12 min. Donatas Navikas („Atlantas B“) 0:1; 39 min. Jutas Kerpė („Banga B“; į savo vartus) 0:2; 77 min. Paulius Lotužys („Banga B“) 1:2; 90+2 min. Dominykas Čiesna („Atlantas B“) 1:3.

Atlantas B“: Vincentas Šarkauskas, Vladislavas Kučerovas (kapitonas), Jonas Latakas, Gustas Gumbaravičius (52 min. įspėtas, nuo 54 min. Nerijus Beresna), Atas Šerkšnys (nuo 54 min. Dominykas Čiesna), Lukas Lubauskas (nuo 71 min. Arnas Spyčius), Deividas Šiuša (nuo 46 min, Glebas Sonas), Simonas Juška, Bruno (nuo 46 min. Ernestas Albrikas), Benas Babenskas, Donatas Navikas.