„Atlanto veteranų“ pergalė E.Karinausko turnyre

„Atlanto veteranų“ pergalė E.Karinausko turnyre
18 birželio 05, Antradienis 09:03

Klaipėdoje vykusiame 6-ajame ilgamečio „Atlanto“ futbolininko Edmonto Karinausko taurės turnyre tarp 35-mečių senjorų antrus metus iš eilės triumfavo „Atlanto veteranų“ ekipa.

Ji 3:1 ir 3:0 įveikė pirmą kartą turnyre dalyvavusias Plungės „Babrungo“ ir Klaipėdos „Kruopos“ komandas, 1:0 – „Baltus–78“.

Tarp nugalėtojų spindėjo buvę„Atlanto“ žaidėjai – Robertas Poškus, Tomas Žiukas, Romualdas Maciulevičius, Edmundas Gaigalas.

R.Poškus, kaip ir pernai, buvo apdovanotas rezultatyviausio futbolininko prizu, dar vieno – geriausio vartininko – titulo nusipelnė „Atlanto veteranų“ tvirtovę gynęs Marius Ežerskis.

Antrą vietą užėmė „Baltų–78“ komanda, sužaidusi lygiosiomis 2:2 su „Kruopa“ ir 3:1 pranokusi „Babrungą“. Tokią pat pergalę prieš plungiškius iškovojo ir trečią vietą užėmusi „Kruopos“ ekipa.

„Baltai–78“ ir „Kruopa“ pelnė po lygiai taškų. Įvarčių skirtumas buvo palankesnis „baltams“.

Galutinė rikiuotė tokia: 1.„Atlantas“ – 9 taškai; 2.„Baltai-78“ – 4; 3.„Kruopa“ – 4; 4.„Babrungas“ – 0.

Geriausiais komandų žaidėjais išrinkti: „Atlanto“ – Tomas Žiukas, Baltų–78“ – Liudvikas Valius, „Kruopos“ – Martynas Jankauskas, „Babrungo“ – Adomas Zamulskis.

50 metų ir vyresnių senjorų turnyre pirmą kartą sulaukta svečių iš Turkijos, Mersino miesto. Kartu su jais ir šeimininkais, dar varžėsi rusai iš Kaliningrado bei baltarusiai iš Gardino.

Debiutas Mersino ekipai buvo sėkmingas. Turkai, 3:2 palaužę klaipėdiečius, 2:1 – kaliningradiečius ir taikiai – 3:3 sužaidę su Gardino bendraamžiais, užėmė pirmąją vietą.

Klaipėdos ekipa užėmė antrąją vietą. Mūsų žaidėjams šią poziciją garantavo pergalės 5:3 prieš Gardino ir 4:1 prieš Kaliningrado komandas.

Treti liko Rusijos futbolininkai, 3:0 pranokę baltarusius.

Skaityti 1388 kartai
Marijampolės Pieno Grupė
Klaipedos Savivaldybe
Argus Logo
Impuls Logo
4Life
Uostas Logo
Rasa Logo
Auto Logo
Laurea Logo
Laluna Logo
Klaipeda
Ekspresas
Admiral Sporto Baras
UAB
UAB
Sportpoint
Adidas
Klaipedos Universitetinė Ligoninė