„Atlantas B“, įveikęs „Babrungą“, sutvirtino lyderio poziciją

18 birželio 02, Šeštadienis 20:01

Klaipėdos „Atlanto“ dubleriai Plungėje iškovojo dar vieną triuškinamą pergalę – Plungėje 4:0 pranoko „Babrungą“.

Po du kartus taikliai spyrė Deividas Šiuša ir Lukas Lubauskas.

Kamuolys ilgai nenorėjo kirsti šeimininkų vartų linijos. Pirmą kartą „Babrungo“ vartininkui nepavyko atremti smūgio baigiantis kėliniui – 42-ąją min.

Ir antrajame kėlinyje žemaičiai laikėsi tvirtai. Susitikimo baigtis buvo nulemta 62-ąją min., kai D.Šiuša dar kartą pademonstravo puolėjo įgūdžius.

Dar du įvarčiai krito susitikimui baigiantis. Savo laimės akimirkų sulaukęs L.Lubauskas įvarčius pasiekė 80-ąja ir 83-iąja min.

„Atlantas B“ po 7 rungtynių turi 21 tašką. Ant kulnų lipęs „Babrungas“ atsiliko. Plungiškiai po 6 rungtynių liko su 12 taškų.

Arčiausiai klaipėdiečių įsitaisė Mažeikių „Atmosfera“, po 7 varžybų iškovojusi 15 taškų. Tiek pat jų gali turėti ir Šiaulių „Šiauliai“, tačiau Saulės miesto vienuolikei, po 6 susitikimų turinčiai 12 taškų, sekmadienį Gargžduose būtinai reikia įveikti „Bangą B“.

Babrungas“ – „Atlantas B0:4 (0:1)

Įvarčiai: 42 min. Deividas Šiuša; 62 min. Deividas Šiuša; 80 min. Lukas Lubauskas; 83 min. Lukas Lubauskas.

Atlantas B“: Lukas Paukštė, Vladislavas Kučerovas (kapitonas), Jonas Latakas, Gustas Gumbaravičius, Atas Šerkšnys (nuo 46 min. Bruno), Danila Beskorovainas (nuo 72 min. Benas Babenskas), Deividas Šiuša (nuo 87 min. Dovydas Šaulys), Jure Pejičius, Simonas Juška, Glebas Sonas (nuo 58 min. Lukas Lubauskas, 89 min. įspėtas), Donatas Navikas (nuo 46 min. Ernestas Albrikas).