Pakirstas persekiotojas – Mažeikių „Atmosferos“ klubas

18 gegužės 27, Sekmadienis 09:32

Dar trys taškus iškovojo „Atlanto“ dubleriai, rungtyniaujantys Lietuvos 2-osios lygos Vakarų zonos futbolo pirmenybėse.

Namie įveikę Mažeikių „Atmosferą“ 3:1, Donato Naviko auklėtiniai pasiekė šeštą pergalę per tiek pat varžybų.

„Atlanto B“ vienuolikė rungtynių baigtį nulėmė per pusvalandį. 9-ąją min. pirmą įvartį įmušė Glebas Sonas, dar po devynių minučių skirtumą padvigubino Vladislavas Kučerovas, o 30-ąją min. trečią sykį kamuolį į žemaičių vartus nukreipė pats D.Navikas.

Paskutinę pirmojo kėlinio minutę svečiai turėjo progą sušvelninti skirtumą, tačiau Gintas Skrodenis nerealizavo 11 m baudinio. Kamuolį iš vartų kampo atrėmė jaunasis vartininkas Eimantas Graželis.

Garbės įvartį mažeikiškiams pavyko pasiekt 56-ąją min. Taikliai spyrė Mindaugas Simanavičius.

Per likusį daugiau nei pusvalandį ekipoms nepavyko pasižymėti.

„Atlantas B“ po 6 rungtynių turi 18 taškų, Plungės „Babrungas“ (po 5 rungtynių), „Šiauliai“ ir „Atmosfera“ (po 6) turi po 12 taškų.

Atlantas B“ – „Atmosfera“ 3:1 (3:0).

Įvarčiai: 9 min. Glebas Sonas („Atlantas B“) 1:0; 18 min. Vladislavas Kučerovas („Atlantas B“) 2:0; 30 min. Donatas Navikas („Atlantas B“) 3:0; 56 min. Mindaugas Simanavičius („Atmosfera“) 3:1.

Atlantas B“: Eimantas Graželis, Vladislavas Kučerovas, Jonas Latakas (nuo 86 min. Dovydas Šaulys), Gustas Gumbaravičius (31 min. įspėtas), Atas Šerkšnys (nuo 58 min. Benas Babenskas), Lukas Lubauskas (nuo 61 min. Nerijus Beresna), Deividas Šiuša, Jure Pejičius, Simonas Juška, Glebas Sonas (nuo 68 min. Martynas Bačko), Donatas Navikas.