Žemaitijos sostinėje – penktoji „Atlanto“ dublerių sėkmė

18 gegužės 21, Pirmadienis 11:15

Lietuvos 2-osios lygos Vakarų zonos futbolo čempionate sėkmingai kovojantys „Atlanto B“ ekipos žaidėjai, Telšiuose 3:1 įveikę „Džiugo B“ vienuolikę, pasiekė penktą pergalę po tiek pat susitikimų.

Uostamiesčio futbolininkai savo pranašumą įrodė per pusvalandį, o kas laimės, abejojančių neliko dar likus žaisti kone visam antrajam kėliniui.

14-ąją min. po Donato Kazlausko juvelyrinio perdavimo iš dešinio krašto, brazilui Bruno, buvusiam vienui vienam prieš vartus, nebuvo sunku nukreipti kamuolį į vartus.

27-ąją min. pasyviai savo ataką pradėjusius žemaičius pamokė Rokas Filipavičius. Jis perėmęs iš varžovų kamuolį, surengė reidą į šeimininkų baudos aikštelę ir lyg ant lėkštutės pateikė kamuolį kone toje pačioje vietoje prieš vartus buvusiam D.Kazlauskui. Saugas iš kelių metrų lengvai nuginklavo „Džiugo B“ tvirtovės sargą – 2:0.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė – iniciatyvą nuolat turėjo klaipėdiečiai. Savo persvarą jie 53-iąją min. pavertė trečiuoju įvarčiu. Sulaukęs kamuolio iš D.Kazlausko, gražiu smūgiu pergalę sutvirtino Skirmantas Rakauskas.

Tiksint priešpaskutinei minutei, šeimininkams pavyko sušvelninti skirtumą.

Džiugas B“ – „Atlantas B“ 1:3 (0:2).

Įvarčiai: 14 min. Bruno („Atlantas B“) 0:1; 27 min. Donatas Kazlauskas („Atlantas B“) 0:2; 53 min. Skirmantas Rakauskas („Atlantas B“) 0:3; 89 min. Kipras Keliauskas („Džiugas B“) 1:3.

Atlantas B“: Lukas Paukštė, Vladislavas Kučerovas (nuo 83 min, Dovydas Šaulys), Jonas Latakas (75 min. įspėtas, nuo 88 min. Dovydas Švambaris), Gustas Gumbaravičius, Lukas Lubauskas, Deividas Šiuša (73 min. įspėtas), Aleksandras Levšinas (nuo 81 min. Nerijus Beresna), Bruno, Rokas Filipavičius (nuo 70 min. Dominykas Čiesna), Donatas Kazlauskas (nuo 57 min. Ernestas Albrikas), Skirmantas Rakauskas.