Pagerbti bronzą iškovoję Klaipėdos „FM–Atlanto“ berniukai

18 gegužės 14, Pirmadienis 09:56

Kaune vykusiose Lietuvos vaikų, gimusių 2008 m., salės futbolo čempionato finalinėse varžybose Klaipėdos „Futbolo mokyklos – Atlanto“ komanda iškovojo bronzos medalius.

Tado Karinausko auklėtinius burtai pusfinalyje suvedė su būsimais nugalėtojais – vilniečiais. Uostamiesčio ir sostinės ekipų kovą, kuri galėjo būti finalu, po atkaklaus mūšio 2:1 laimėjo varžovai.

Mažajame finale pajūrio penketukas lengvai 6:0 nugalėjo kauniečius. Pajūrio futbolininkai pasidabino bronzos medaliais.

Geriausiu čempionato vartininku pripažintas klaipėdietis Laurynas Šaltmeris.