Čempionams – "Sūduvos" futbolininkams pralaimėta dideliu skirtumu

18 gegužės 12, Šeštadienis 12:15

Atlanto“ nepralaimėtų keturių rungtynių juostą nutraukė 2017 m. Lietuvos čempionai ir šių metų pirmenybių lyderiai – Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai, Klaipėdoje šventę įtikinamą pergalę 3:0.

Visi įvarčiai krito antroje antrojo kėlinio pusėje, per 15 min. intervalą. 66-ąją min. taiklus buvo Josipas Tadičius, 77-ąją min. į savo vartus kamuolį nukreipė „Atlanto“ gynėjas Ivanas Pecha, o 81-ąją min. tašką padėjo Alassane N'Diaye.

Pirmasis pavojus prie šeimininkų vartų kilo jau 3-iąją min. Klaipėdiečiams pavyko išsigelbėti, atmušus kamuolį į kampinį.

Po minutės šeimininkai surengė atsakomąjį išpuolį. Po idealaus Anilo Kočo perdavimo Edvinas Baniulis galva silpnai smūgiavo į „Sūduvos“ stačiakampį. Kamuolys tapo lengvu grobiu svečių vartininkui Ivanui Kardumui.

Kito pavojingo momento žiūrovai sulaukė 15-ąją min. Iš toli nusprendęs smūgiuoti Ovidijus Verbickas privertė „Atlanto“ vartų sargą Pavelą Doroševą parodyti ką moka. Netrukus svečiai dar kartą patikrino vartininko budrumą – kamuolys praskriejo virš skersinio.

Vėliau svečiai tvirtai perėmė iniciatyvą, keletą kartų pavojingai žaidę prie Klaipėdos vienuolikės tvirtovės.

Antrasis kėlinys prasidėjo „Atlanto“ legionieriaus Leandro da Silvos tolimu smūgiu. Kamuolys lietęs skersinį iš viršutinės pusės, nuskriejo už vartų.

Kaip ir iki pertraukos, vėl iniciatyvą turėjo suvalkiečiai. 56 min. Josipas Tadičius iš maždaug 17 metrų, būdamas tiesiai prieš vartus, sukirto kamuolį tiesiai į P.Doroševą.

Netrukus Semiras Kerla, smūgiu per save, privertė aiktelėti stadione buvusius žiūrovus. P.Doroševas atrėmė klastingai lėkusį kamuolį.

66-ąją min. kamuolys vis tik įskriejo į klaipėdiečių vartus. Po Ovidijaus Verbicko perdavimo, taikliai galva kamuolį į tinklą nukreipė J.Tadičius.

77-ąją min. dar kartą trenkė žaibas iš giedro dangaus. Nepavojingo varžovų smūgio metu, kamuolį į savo vartus nukreipė klaipėdiečių gynėjas I.Pecha.

Po keturių minučių tikslą pasiekė ir tolimas žemas A.N'Diaye smūgis, užklupęs „Atlanto“ vartininką P.Doroševą.

Iš pradžių viskas klostėsi pagal planą. Vėliau atsiliepė poilsio dienų skirtumas. Varžovai prieš šias rungtynes turėjo šešias dienas, mes – tris. Mes neišnaudojome progų, o „Sūduva“ išnaudojo“, – pralaimėjimo priežastis išvardijo „Atlanto“ strategas Algimantas Briaunys.

Atlantas“ – „Sūduva“ 0:3 (0:0)

Įvarčiai:

66 min. Josipas Tadičius („Sūduva“)

77 min. Ivanas Pecha („Atlantas“; į savo vartus)

81 min. Alassane N'Diaye („Sūduva“)