Čempionams – "Sūduvos" futbolininkams pralaimėta dideliu skirtumu

Čempionams – "Sūduvos" futbolininkams pralaimėta dideliu skirtumu
18 gegužės 12, Šeštadienis 12:15

Atlanto“ nepralaimėtų keturių rungtynių juostą nutraukė 2017 m. Lietuvos čempionai ir šių metų pirmenybių lyderiai – Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai, Klaipėdoje šventę įtikinamą pergalę 3:0.

Visi įvarčiai krito antroje antrojo kėlinio pusėje, per 15 min. intervalą. 66-ąją min. taiklus buvo Josipas Tadičius, 77-ąją min. į savo vartus kamuolį nukreipė „Atlanto“ gynėjas Ivanas Pecha, o 81-ąją min. tašką padėjo Alassane N'Diaye.

Pirmasis pavojus prie šeimininkų vartų kilo jau 3-iąją min. Klaipėdiečiams pavyko išsigelbėti, atmušus kamuolį į kampinį.

Po minutės šeimininkai surengė atsakomąjį išpuolį. Po idealaus Anilo Kočo perdavimo Edvinas Baniulis galva silpnai smūgiavo į „Sūduvos“ stačiakampį. Kamuolys tapo lengvu grobiu svečių vartininkui Ivanui Kardumui.

Kito pavojingo momento žiūrovai sulaukė 15-ąją min. Iš toli nusprendęs smūgiuoti Ovidijus Verbickas privertė „Atlanto“ vartų sargą Pavelą Doroševą parodyti ką moka. Netrukus svečiai dar kartą patikrino vartininko budrumą – kamuolys praskriejo virš skersinio.

Vėliau svečiai tvirtai perėmė iniciatyvą, keletą kartų pavojingai žaidę prie Klaipėdos vienuolikės tvirtovės.

Antrasis kėlinys prasidėjo „Atlanto“ legionieriaus Leandro da Silvos tolimu smūgiu. Kamuolys lietęs skersinį iš viršutinės pusės, nuskriejo už vartų.

Kaip ir iki pertraukos, vėl iniciatyvą turėjo suvalkiečiai. 56 min. Josipas Tadičius iš maždaug 17 metrų, būdamas tiesiai prieš vartus, sukirto kamuolį tiesiai į P.Doroševą.

Netrukus Semiras Kerla, smūgiu per save, privertė aiktelėti stadione buvusius žiūrovus. P.Doroševas atrėmė klastingai lėkusį kamuolį.

66-ąją min. kamuolys vis tik įskriejo į klaipėdiečių vartus. Po Ovidijaus Verbicko perdavimo, taikliai galva kamuolį į tinklą nukreipė J.Tadičius.

77-ąją min. dar kartą trenkė žaibas iš giedro dangaus. Nepavojingo varžovų smūgio metu, kamuolį į savo vartus nukreipė klaipėdiečių gynėjas I.Pecha.

Po keturių minučių tikslą pasiekė ir tolimas žemas A.N'Diaye smūgis, užklupęs „Atlanto“ vartininką P.Doroševą.

Iš pradžių viskas klostėsi pagal planą. Vėliau atsiliepė poilsio dienų skirtumas. Varžovai prieš šias rungtynes turėjo šešias dienas, mes – tris. Mes neišnaudojome progų, o „Sūduva“ išnaudojo“, – pralaimėjimo priežastis išvardijo „Atlanto“ strategas Algimantas Briaunys.

 

Rungtynių statistika

Atlantas“ – „Sūduva“ 0:3 (0:0)

 

Įvarčiai:

66 min. Josipas Tadičius („Sūduva“)

77 min. Ivanas Pecha („Atlantas“; į savo vartus)

81 min. Alassane N'Diaye („Sūduva“)

 

Atlantas“:

12. Pavelas Doroševas

3. Danila Beskorovainas

44. Lukas Artimavičius

15. Abdoulaye Diallo

17. Michailas Kaliadka (kapitonas, 70 min. įspėtas)

77. Ivanas Pecha (64 min. įspėtas)

5. Leandro da Silva

94. Gerardas Žukauskas (nuo 76 min. 40. Vice Kendešas)

89. Anilas Kočas (nuo 59 min. 9.Donatas Kazlauskas, 61 min. įspėtas)

11. Domantas Šimkus

45. Edvinas Baniulis (nuo 81 min. 97. Bruno)

Skaityti 668 kartai

Medija

Paveikslėlių galerija

Klaipedos Savivaldybe
Impuls Logo
Uostas Logo
Auto Logo
UAB
UAB