„Atlantas" pratęsė draugystę su sporto bei sveikatingumo klubu „Impuls"

„Atlantas" pratęsė draugystę su sporto bei sveikatingumo klubu „Impuls"
18 gegužės 07, Pirmadienis 08:02

„Atlanto“ draugystė su „Impuls“ klubu Klaipėdos „Atlanto“ futbolo komanda ir „Impuls“ sporto bei sveikatingumo klubas pratęsė bendradarbiavimą iki 2018-ųjų pabaigos
Uostamiesčio „Impuls“ klube (Liepų g. 53A) yra erdvi treniruoklių salė su moderniausia įranga, plotas žaisti stalo tenisą, penkios grupinių treniruočių salės, kuriose vyksta daugiau kaip 200 treniruočių per mėnesį
Taip pat yra 25 m ilgio baseinas, kuriame penki plaukimo takeliai. Lankytojų laukia sūkurinė vonia, vaikų baseinas, keturios pirtys: rusiška, garinė, suomiška, infraraudonųjų spindulių.
„Impuls“ yra didžiausias sporto ir sveikatingumo klubų tinklas Lietuvoje, lankytojams siūlantis itin platų sporto ir sveikatingumo paslaugų pasirinkimą. Kvalifikuotų trenerių komanda, nuolat atnaujinamas moderniausias sporto inventorius patenkina net išrankiausių lankytojų poreikius. „Impuls“ siekia, kad lankytojams kartą išsiugdžius įprotį sportuoti, aktyvi fizinė veikla taptų neatsiejama jų kasdienio gyvenimo dalimi.

Visi į „Impuls“ plaukimo maratoną!
Gegužės 31 d. Klaipėdos „Impuls“ sveikatingumo klubo baseine ketvirtą kartą vyks paros (24 valandų) plaukimo maratonas.
Renginyje gali dalyvauti tik užsiregistravę asmenys nuo 6 metų. Kiekvienas maratono plaukikas turi preliminariai pranešti kiek laiko ir kokį atstumą pasirengęs plaukti. Tačiau negali būti trumpesnis nei 15 min. Maratono metu nebus pauzių – bus plaukiama ištisai visą parą.
Renginys nemokamas, jo pradžia 31 d. 16 val., pabaiga – birželio 1 d. 16 val.
2017-aisiais maratone dalyvavo daugiau nei 160 dalyvių, kurie iš viso nuplaukė 377 km 550 m ir gerokai pagerino 2016 metų estafetinio plaukimo rekordą – 261 km 200 m.
Organizatoriai įsitikinę, kad šįmet vėl bus pasiektas rekordas.
Plačiau apie maratoną ir registracijos sąlygas papasakos Martynas Laučka (mob.tel. 8-628 43874) ar jis atsakys el.paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Skaityti 421 kartai
Marijampolės Pieno Grupė
Klaipedos Savivaldybe
Argus Logo
Impuls Logo
4Life
Uostas Logo
Rasa Logo
Auto Logo
Laurea Logo
Laluna Logo
Klaipeda
Ekspresas
Admiral Sporto Baras
UAB
UAB
Sportpoint
Adidas
Klaipedos Universitetinė Ligoninė