Treneris parodė pavyzdį auklėtiniams – pats pelnė du įvarčius

18 gegužės 05, Šeštadienis 23:18

Akivaizdu, kad „Atlanto B“ futbolininkai tikėjosi kepurėmis užmėtyti nė vieno įvarčio neįmušusius, nė taško neturinčius ir paskutinę vietą Lietuvos 2-osios lygos Vakarų zonos čempionate užimančius „Šilutės“ žaidėjus.

Kaip ir laukta, Donato Naviko auklėtiniai šventė trečiąją pergalę 4:0, tačiau trys iš jų krito antroje antrojo kėlinio pusėje.

Per dvejas rungtynes 14 įvarčių įmušę ir nė vieno nepraleidę klaipėdiečiai į pamario vienuolikės vartus pirmą kartą kamuolį pasiuntė likus vos kelioms minutėms iki pertraukos

Pergalės pamatams pirmą plytą padėjo ne kas kitas, o treneris D.Navikas. Antrojo įvarčio vėl teko laukti ilgai – kone pusvalandį žaidybinio laiko. Ramybė „Atlanto“ stovykloje įsivyravo 70-ąją min., kai dar kartą D.Navikas nuginklavo svečių vartininką.

Per paskutiniąsias dešimt minučių prabilo Ernestas Albrikas. Jis 81-ąją min. realizavo 11 m baudinį, o baigiantis varžyboms padėjo tašką.

Atlantas B“ – „Šilutė4:0 (1:0).

Įvarčiai: 42 min. D.Navikas; 70 min. D.Navikas; 81 min. E.Albrikas (iš 11 m); 87 min. E.Albrikas.

Atlantas B“: Lukas Paukštė (nuo 46 min. Mantas Bertašius), Dovydas Švambaris, Gustas Gumbaravičius (nuo 75 min. Nerijus Beresna), Atas Šerkšnys (nuo 70 min. Dovydas Šaulys), Ernestas Albrikas, Lukas Lubauskas (nuo 57 min. Gintas Rakauskas), Deividas Šiuša, Bruno (nuo 62 min. Dominykas Čiesna, 73 min. įspėtas), Deividas Lukošius, Donatas Navikas, Danila Beskorovainas.