Ilgai laukta „Atlanto“ pergalė savo stadione

18 balandžio 25, Trečiadienis 19:07

Pirmą kartą 2018-ųjų sezone klaipėdiečiai žiūrovai iš „Atlanto“ rungtynių namo skirstėsi nerūškanais veidais. Sunku patikėti – uostamiesčio vienuolikės pergalė prieš „Jonavos“ komandą 1:0 pirmoji savo aikštėje šių metų Lietuvos čempionate.

Algimanto Briaunio auklėtiniai trečiadienį triumfavo po trijų pralaimėjimų ir keturių nelaimėtų susitikimų iš eilės.

Pergalingas įvartis krito vos varžyboms prasidėjus – 2-ąją min. taiklus buvo Anilas Kočas.

Pirmoji minutė vertė sunerimti žiūrovus, svečiai prie „Atlanto“ tvirtovės vieną po kito kėlė du kampinius. Tačiau atrėmę „Jonavos“ išpuolį, šeimininkai akimirksniu surengė kontrataką ir po Edvino Baniulio perdavimo A.Kočas pasiuntė kamuolį į jonaviečių vartų tinklą.

Pasiekę įvartį klaipėdiečiai atidavė iniciatyvą svečiams. Jie vėl kėlė keletą kampinių, kuriuos sėkmingai atrėmė uostamiesčio vienuolikė.

19-ąją min. klaipėdiečių sirgalių širdys suvirpėjo po Vytauto Lukšos pavojingo smūgio į „Atlanto“ vartus – kamuolys praskriejo greta virpsto.

34-ąją min. varžovų „maudynes“ jų baudos aikštelėje surengė pirmą kartą šiame sezone pagrindinėje komandoje pasirodęs Gerardas Žukauskas. Klaipėdietis, suklaidinęs tris varžovus, lyg ant lėkštutės pateikė kamuolį Domantui Šimkui. Saugo smūgis buvo nestiprūs ir tiesiai vartininkui į rankas

43-ąją min., kai dėl sužaloto veido už aikštės ribų buvo „Atlanto“ vidurio gynėjas Lukas Artimavičius, „Jonavos“ ekipa turėjo geriausią progą iki pertraukos. Kamuolys, kliudęs Edviną Baniulį, rikošetu nuskriejo Martynui Dapkui, buvusiam vienam prieš vartus. Lieka tik spėlioti, kokiu būdu varžovų gynėjas nepataikė į vartus.

Antrasis kėlinys prasidėjo taip, tarsi klaipėdiečiams, o ne svečiams reikėjo žūtbūt įmušti įvartį. Ne „Atlanto“, o „Jonavos“ tvirtovė buvo apšaudoma iš įvairių padėčių.

Nesnaudė ir chemikų miesto atstovai, tačiau nei jie, nei uostamiesčio futbolininkai per visą kėlinį nesukūrė nė vienos šimtaprocentinės progos.

Kaip ir laukta, per paskutines minutes svečiai šturmavo klaipėdiečių vartus, o pajūrio ekipa drausmingai gynėsi ir šventė pergalę.

Atlantas“ – „Jonava“ 1:0 (1:0)

Įvartis: 2 min. Anilas Kočas