Čempionatą „Atlantas B“ pradėjo lengva pergale

18 balandžio 23, Pirmadienis 10:07

Atlanto“ dublerių komanda Lietuvos futbolo 2-osios lygos Vakarų zonos futbolo čempionatą pradėjo triuškinama pergale.

„Atlantas B“ Klaipėdoje praėjusių metų vicečempionus Biržų „Širvėnos“ futbolininkus įveikė 5:0.

Aukštaičiai gana ilgai sėkmingai gynėsi. Pirmuosius įvarčius uostamiesčio futbolininkai pasiekė baigiantis pirmajam kėliniui. 36-ąją min. taikliai spyrė Bruno Vieira de Souzo (Bruno), po dviejų minučių persvarą sutvirtino Marius Papšys.

Klausimas „kas laimės“ išgaravo prasidėjus antrajam kėliniui, kai rezultatą padidino Ernestas Albrikas – 3:0.

Įpusėjus antrajai daliai dar kartą pasižymėjo pirmosios pusės herojai – Bruno (67 min.) ir M.Papšys (73 min. iš 11 m).

Anot dublerių ekipos vyriausiojo trenerio Donato Naviko, rungtynės jo auklėtiniams nebuvo sunkios.

„Galėjome įmušti ir daugiau įvarčių – septynis, aštuonis“, – pabrėžė strategas.

Atlantas B“ – „Širvėna“ 5:0 (2:0).

Įvarčiai: 36 min. Bruno; 38 min. M.Papšys; 51 min. E.Albrikas; 67 min. Bruno; 73 min. M.Papšys (iš 11 m).

Atlantas B“: Lukas Paukštė (nuo 46 min. Mantas Bertašius), Vladislavas Kučerovas (nuo 65 min. Dominykas Čiesna), Jonas Latakas, Danila Beskorovainas (87 min. įspėtas), Gustas Gumbaravičius (nuo 75 min. Nerijus Beresna), Ernestas Albrikas (nuo 55 min. Atas Šerkšnys), Lukas Lubauskas (nuo 69 min. Martynas Bačko), Deividas Šiuša (89 min. įspėtas), Bruno, Andrius Bartkus, Marius Papšys.