Klaipėdos FM - FK "Atlantas" auklėtiniai tapo Lietuvos čempionais

Klaipėdos FM - FK "Atlantas" auklėtiniai tapo Lietuvos čempionais
18 balandžio 18, Trečiadienis 20:42

Kauno sporto halėje finišavo beveik pusmetį trukęs Lietuvos vaikų, gimusių 2007 m., mažojo futbolo 5x5 čempionatas. Lengendinėje halėje dėl čempiono vardo kovėsi Klaipėdos FM2-FK „Atlantas“, Vilniaus FA „Geležinis Vilkas-2“, Jonavos KKSC bei Panevėžio FA-FK „Panevėžys“.

Pusfinalyje jaunieji klaipėdiečiai rezultatu 6:1 nepaliko vilčių Vilniaus atstovams, o kitoje pusfinalio poroje panevėžiečiai 14:2 sutriuškino jaunuosius Jonavos atsotvus.

Mažajame finale intrigos taip pat nebuvo: Vilniaus FA „Geležinis Vilkas-2“ rezultatu 15:1 nugalėjo Jonavos KKSC ir džiaugėsi bronzos medaliais.
Finale klaipėdiečiai varžovams iš Panevėžio leido pelnyti vos vieną įvartį bei atsakė į jį dviem. Tad nuaidėjusi finalinė sirena liudijo uostamiesčio atstovų pergalę rezultatu 2:1.

Romualdo Norkaus ir Remigijaus Alonderio auklėtiniai ne tik puikiai pasirodė finaliniame etape, bet ir visus 5 mėnesiuis trukusiame čempionate sužaidė per 16 rungtynių bei visas jas laimėjo.

Čempionais tapę Klaipėdos FM2-FK „Atlantas“ ne tik kėlė į viršų aukso medalius bei nugalėtojų taurę, tačiau, kartu su medaliais du klaipėdiečiai gavo asmeninius prizus: Evaldas Skersis – geriausiais turnyro vartininkas ir Vilius Paulauskas – geriausias turnyro puolėjas.

Sveikiname čempionus: Deividą Šumskį, Evaldą Skersį, Gabrielių Šedvartą, Gustą Gulijevą, Jokūbą Norkų, Jurgį Mykolą Beinortą, Matą Ambrazaitį, Matą Skruibį, Rodion Piazenko, Vilių Paulauską, Žygimantą Drungilą, Luką Zelenių, Adomą Medvecką ir jų trenerius Romualdą Norkų bei Remigijų Alonderį.

Skaityti 606 kartai

Paveikslėlių galerija

Klaipedos Savivaldybe
Impuls Logo
Uostas Logo
Auto Logo
UAB
UAB