Klaidos, virtusios įvarčių liūtimi, paskandino „Atlantą“

Klaidos, virtusios įvarčių liūtimi, paskandino „Atlantą“
18 balandžio 11, Trečiadienis 21:02

Klaidos, virtusios įvarčių liūtimi, paskandino „Atlantą“

Klaipėdos „Atlantas“, namie net 2:5 pralaimėjęs Vilniaus „Žalgiriui“, nesėkme baigė Lietuvos futbolo čempionato pirmąjį ratą.

Svečiams po du įvarčius įmušė Marko Tomičius (2 ir 42 min.) bei Liviu Antalis (62 ir 75 min.). Vieną sykį kamuolį į savo vartus nukreipė klaipėdiečių gynėjas Aleksandras Levšinas (52 min.).

Į „Žalgirio“ stačiakampį nuostabų įvartį pelnė Anilas Kočas (7 min.), o rezultatą buvo persvėręs Donatas Kazlauskas (13 min.).

Rungtynėse debiutavo du „Atlanto“ naujokai – vidurio gynėjai Abdoulaye Diallo iš Senegalo ir Ivanas Pecha iš Slovakijos. A.Diallo žaidė nuo varžybų pradžios, o jį 80-ąją min. pakeitė I.Pecha.

Susitikimas prasidėjo be žvalgybos – jau 20 sek. klaipėdiečių vartininkui Pavelui Doroševui teko gelbėti komandą po svečių išpuolio. Tačiau po Tomašo Šimkovičiaus pakelto kampinio „Atlanto“ vartininkas suklydo, vilniečių legionieriui M.Tomičiui nebuvo sunku iš arti nukreipti kamuolį į tuščią vartų kampą.

Neprabėgus nė penkioms minutėms jau džiaugėsi klaipėdiečiai. Po juvelyrinio Vice Kendešo perdavimo, A.Kočas įspūdingu smūgiu nuginklavo svečių tvirtovės sargą Džiugą Bartkų. Įkvėpti sėkmės šeimininkai toliau šturmavo „Žalgirio“ vartus. 13-ąją min., po pakelto kampinio, vilniečių baudos aikštelėje kilo chaosas. Įvartį pasiekti galėjęs V. Kendešas pataikė į skersinį. Netrukus kamuolys atšoko D.Kazlauskui. Klaipėdiečių saugas pasiekė įvartį antrosiose rungtynėse iš eilės – 2:1.

Aikštėje vyko nuožmi, net šiurkšti kova. 39-ąją min. „Atlanto“ žaidėjai pargriovė varžovą netoli baudos aikštelės. Po pražangos vilniečių žaidėjas T.Šimkovičius šiurkščiai užpuolė Mindaugą Panką. Susitikimo arbitras Robertas Valikonis neįšdriso karštakošiui parodyti raudonos kortelės, o tik iškėlė geltoną.

Svečiai iš šios pražangos išspaudė įvartį. Iš pradžių „Atlanto“ vartininkas atmušė kamuolį už vartų, o pakėlus kampinį vėl suklydo P.Doroševas, po kurio klaidos M.Tomičius išlygino rezultatą – 2:2.

Po pertraukos klaipėdiečių padangę aptraukė juodi debesys. 52-ąją min. „Atlanto“ žaidėjas A.Levšinas nespėjo išsisukti nuo į jį atlėkusio kamuolio. Nuo gynėjo kojos kamuolys įskriejo į savus vartus.

Po dešimties minučių šeimininkų saugas Jure Pejičius, gelbėdamas už galinės linijos išriedantį kamuolį, savotiškai padėjo varžovams. Sulaukęs progos iš toli taikliai spyrė L.Antalis – 4:2.

Kai 75-ąją min. L.Antalis pasiekė dar vieną įvartį, tapo aišku, kad vicečempionai iš Klaipėdos išsiveš tris taškus.

Trečiąsias rungtynes namie žaidęs „Atlantas“, nenudžiugino gerbėjų bent viena pergale. Prieš tai Algimanto Briaunio auklėtiniai 0:1 pralaimėjo Kauno „Žalgiriui“ ir taikiai – 1:1 sužaidė su „Palanga“.

 

Rungtynių statistika

Atlantas“ – „Žalgiris“ 2:5 (2:2)

 

Įvarčiai:

2 min. Marko Tomičius („Žalgiris“)                                                  0:1

7 min. Anilas Kočas („Atlantas“)                                                      1:1

13 min. Donatas Kazlauskas („Atlantas“)                                       2:1

42 min. Marko Tomičius („Žalgiris“)                                                2:2

52 min. Aleksandras Levšinas („Atlantas“, į savo vartus)            2:3

62 min. Liviu Antalis („Žalgiris“)                                                       2:4

75 min. Liviu Antalis („Žalgiris“)                                                       2:5

 

Atlantas“:

12. Pavelas Doroševas

5. Leandro da Silva

15. Abdoulaye Diallo (39 min. įspėtas, nuo 80 min. 77. Ivanas Pecha)

18. Mindaugas Panka (51 min. įspėtas)

20. Aleksandras Levšinas

89. Anilas Kočas

23. Jure Pejičius (nuo 66 min. 10. Marius Papšys)

17. Michailas Kaliadka

9. Donatas Kazlauskas

11. Domantas Šimkus (29 min. įspėtas)

40. Vice Kendešas (nuo 72 min. 45. Edvinas Baniulis, 90+2 min. įspėtas)

Skaityti 667 kartai

Medija

Paveikslėlių galerija

Klaipedos Savivaldybe
Impuls Logo
Uostas Logo
Auto Logo
UAB
UAB