„Atlanto veteranai“ vėl tapo Žemaitijos vicečempionais

„Atlanto veteranai“ vėl tapo Žemaitijos vicečempionais
18 kovo 24, Šeštadienis 19:20

Uostamiesčio „Atlanto veteranų“ ekipa antrus metus iš eilės Žemaitijos veteranų salės futbolo pirmenybėse iškovojo sidabro medalius.

Tai tapo žinoma po Gargžduose surengtų finalinių varžybų, kuriose dalyvavo keturios geriausios pirmojo etapo komandos: Šiaulių „Masera“, „Atlanto veteranai", Tauragės „Tauras ir Gargždų „Gargždų veteranas–Sporto centras“.

Pusfinalyje pajūrio futbolininkai susitiko su trečioje pozicijoje buvusiu „Tauru“, „Maseros“ žaidėjai su gargždiškiais.

„Atlanto veteranai“ tauragiškius įveikė po nuožmios kovos 4:2 (2:0).

Įvarčius nugalėtojams pelnė Marius Komovas, Edmundas Gaigalas (iki pertraukos), Mantas Zubavičius ir Audrius Tolis. „Tauro“ ekipoje du kartus rezultatą švelnino Sigitas Taroza (1:2) ir Martynas Cikas (2:3).

Šia pergale uostamiesčio komanda pasiekė revanšą už pralaimėjimą praėjusių metų finale.

Gargždiškiai reguliariojo čempionato nugalėtojus – „Maseros“ futbolininkus įveikė po baudinių. Šiauliečiai ilgai pirmavo 1:0, tačiau šeimininkai baigiantis susitikimui sugebėjo išsigelbėti (1:1), o smūgiuojant po penkis baudinius Fortūna šypsojosi šeimininkams – 3:2.

Finalas tarp klaipėdiečių ir gargždiškių buvo nerezultatyvus – buvo įmušti vos du įvarčiai – 2:0. Abu kartus kamuolys kirto „Atlanto veteranų“ vartų liniją. Šeimininkai pergalę išplėšė per paskutiniąsias minutes. Uostamiesčio ekipos vartininką Liudviką Valių iš pradžių nuginklavo Giedrius Ratkus, o netrukus į tuščius vartus įmušė Andrius Jokšas.

Bronza pasidabino Šiaulių „Masera“, mažajame finale 4:1 (2:1) pranokusi „Taurą“.

 

KLFF nuotr.

Skaityti 481 kartai
Marijampolės Pieno Grupė
Klaipedos Savivaldybe
Argus Logo
Impuls Logo
4Life
Uostas Logo
Rasa Logo
Auto Logo
Laurea Logo
Laluna Logo
Klaipeda
Ekspresas
Admiral Sporto Baras
UAB
UAB
Sportpoint
Adidas
Klaipedos Universitetinė Ligoninė