Lietuvos jaunimo rinktinėje uoliai kovojo keturi „Atlanto“ atstovai

18 kovo 23, Penktadienis 19:54

Gargžduose vykusiose Europos jaunimo iki 21 metų futbolo čempionato 3-ios atrankos grupės rungtynėse Lietuvos vienuolikė 0:2 nusileido bendraamžiams iš Suomijos 0:2.

Įvarčiai krito po pertraukos. 61 min. pasižymėjo Kaanas Kairinenas, 72 min. – Urho Nissila.

Nuo pirmųjų minučių rungtyniavo trys „Atlanto“ futbolininkai – Domantas Šimkus (kapitonas), Aleksandras Levšinas ir Skirmantas Rakauskas. Antrajame kėlinyje pasirodė ir Edvinas Baniulis. Nežaidė tik penktasis Klaipėdos komandos atstovas Rokas Filipavičius.

Uostamiesčio klubo žaidėjai buvo pastebimi – D.Šimkus, esant nuliniam rezultatui, du kartus vos nepelnė įvarčio. Iš pradžių svečius išgelbėjo skersinis, po to iš patogios padėties nepataikė į stačiakampį.

D.Rakauskas 65 min. užsidirbo geltoną kortelę, o 79 min. jį pakeitė Edgaras Utkus.

Baigiantis susitikimui A.Levšinas nuostabiu perdavimu sudarė galimybę pasižymėti E.Baniuliui. Po puolėjo smūgio galva kamuolys praskriejo greta virpsto.

Visas rungtynes žaidė buvę „Atlanto“ futbolininkai – vartininkas Marius Adamonis ir vidurio gynėjas Ričardas Šveikauskas.

Lietuvos garbę gynė: Marius Adamonis, Džiugas Raudonius, Aleksandras Levšinas, Ričardas Šveikauskas (89 min. įspėtas), Titas Milašius (nuo 83 min. Manfredas Ruzgis), Domantas Šimkus, Skirmantas Rakauskas (65 min įspėtas; nuo 79 min. Edgaras Utkus), Eligijus Jankauskas, Edgaras Dubickas, Dominykas Barauskas (nuo 77 min. Edvinas Baniulis), Linas Mėgelaitis (85 min. įspėtas).