Triuškinamas pralaimėjimas „Atlanto“ treneriams suteikė peno

Triuškinamas pralaimėjimas „Atlanto“ treneriams suteikė peno
18 kovo 23, Penktadienis 19:03

Klaipėdos „Atlantas“ namie sužaidė kontrolines rungtynes su sezonui baigiančia pasirengti Ventspilio „Ventspils“ vienuolike. Svečiai buvo pajėgesni net 5:1.

Du įvarčius Latvijos futbolininkai įmušė iki pertraukos – 34 ir 36 min., dar trys – antroje susitikimo pusėje – 53, 73 ir 83 min.

Garbės įvartį 80-ąją min. pasiekė Donatas Kazlauskas.

Klaipėdiečių vyriausiasis treneris Algimantas Briaunys rungtynes leido pradėti mažiau šalies pirmenybėse kovojantiems žaidėjams – Lukui Paukštei, Michailui Kaliadkai, Lukui Artimavičiui, Danilai Beskorovainui, Leandro da Silvai, Deividui Šiušai, Gerardui Žukauskui, Jure Pejičiui Pejičius, Anilui Kočui, Tadui Labukui ir Vice Kendešui.

Pirmasis pusvalandis nežadėjo triuškinamo pralaimėjimo – aikštėje vyko apylygių vienuolikių kova.

Po to, kai 31-ąją min., po pakelto kampinio, D.Beskorovainas smūgiu galva vos nenubaudė svečių – kamuolys praskriejo greta virpsto, „Ventspils“ ekipa perėmė iniciatyvą. Netrukus į klaipėdiečių vartus krito du įvarčiai.

Antrąjį kėlinį aikštėje pasirodė po sunkios traumos pasveikęs komandos kapitonas Andrius Bartkus. Pakeitę draugus žaidė ir Donatas Kazlauskas, Marius Papšys.

Tačiau apmaudžiai suklydę prie savų vartų, šeimininkai leido svečiams padidinti skirtumą iki 3:0.

Baigiantis varžyboms „Atlanto“ futbolininkai dar du kartus vaikiškai klydo ir sykį patys nuginklavo latvių vartų sargą.

„Panašu, kad žaidėme su būsimais Latvijos čempionais“, – varžovų pajėgumą įvertino susitikimą tik stebėjęs „Atlanto“ saugas ir gynėjas Mindaugas Panka.

„Ventspilio komanda yra baigiamojoje pasirengimo stadijoje. Šioje ekipoje tarp žaidėjų dabar vyksta pagrindinė kova dėl vietos pagrindiniame vienuoliktuke. Visi legionieriai nori įrodyti treneriams, kurie irgi ne latviai, kad jie yra geriausi. O mes suteikėme progą mažiau žaidžiantiems futbolininkams parodyti ką moka. Negana to, norėjome pamatyti komandos naujokus, suteikėme galimybę vėl rungtyniauti kapitonui A.Bartkui. Su tokiu galingu varžovu mes nežaidėme prieš sezoną. Labai gerai – pamatėme kas ko vertas“, – kontrolinių varžybų naudą įvertino A.Briaunys.

Skaityti 521 kartai
Klaipedos Savivaldybe
Impuls Logo
Uostas Logo
Auto Logo
UAB
UAB