Po virpstų tvirtumo patikros – apmaudus pralaimėjimas Kauno „Žalgiriui“

Po virpstų tvirtumo patikros – apmaudus pralaimėjimas Kauno „Žalgiriui“
18 kovo 07, Trečiadienis 20:29

Klaipėdos „Atlantas“, namie 0:1 nusileidęs Kauno „Žalgiriui“, patyrė pirmą pralaimėjimą Lietuvos futbolo A lygos čempionate.

Susitikimo baigtį nulėmė 19-ąją min. Ernesto Mickevičiaus įvartis, kai kamuolys buvo perkeltas per iš vartų išbėgusį uostamiesčio ekipos vartininką Pavelą Doroševą.

„Atlantas“ turėjo nemažai progų išlyginti rezultatą – du kartus pataikė į virpstą. Kamuolys abu sykius atsimušęs į vidinę pusę, lyg užkeiktas, nekirto vartų linijos.

Uostamiesčio futbolininkai aktyviau pradėjo susitikimą – svečių vartų link rezgė ataką po atakos.

Po to, kai Edvinas Baniulis galva siuntė kamuolius į svečių stačiakampį, pataikė net į skersinį, atrodė, kad įvartis pribręs. Tačiau įvykiai susiklostė atvirkščiai. Po sumaišties aikštės viduryje, per klaipėdiečių galvas pasiųstas kamuolys atiteko prieš vartus išbėgusiam E.Mickevičiui. Kauniečių puolėjas, pastebėjęs tvirtovę palikusį P.Doroševą, aukšta trajektorija įspyrė kamuolį į šeimininkų stačiakampio tinklą.

Po praleisto įvarčio vėl žaidimas vyko „Žalgirio“ aikštės pusėje. Iki pertraukos Algimanto Briaunio auklėtiniai turėjo progų išlyginti rezultatą. Įsiminė Domanto Šimkaus galimybė pasižymėti, tačiau saugas per toli pasispyrė kamuolį, kurį nustvėrė M.Matuzas. Baigiantis kėliniui ir jis buvo bejėgis, kai Marius Papšys pasiuntė kamuolį į vartus. Laikinosios sostinės futbolininkai lengviau atsikvėpė po to, kai nuo virpsto kamuolys atšoko į aikštę.

Antroje pusėje, kaip ir laukta, iniciatyva priklausė šeimininkams. Jie nuolat atakavo, tačiau pavojingų smūgių M.Matuzas ilgai nesulaukė. Dar kartą kamuolys virpstą sudrebino 89-ąją min., po klaipėdiečių legionieriaus Anilo Kočo smūgio.

Nuaidėjus finaliniam švilpukui kauniečiai džiaugėsi saldžia pergale, o klaipėdiečiai ėjo į drabužinę rūškanais veidais.

„Tikėjomės, kad bus sunkios rungtynės. Slidi aikštė išlygino komandų jėgas. Varžovai turėjo porą progų, o mes apdaužėme visą vartų karkasą. Baigiamosiose fazėse pritrūko meistriškumo. Apmaudu – 0:1 ir neiškovoti trys taškai. Futbolo dievai buvo ne su mumis“, – po rungtynių apgailestavo A.Briaunys.

 

Rungtynių statistika

Atlantas“ – „Žalgiris“ (Kaunas) 0:1 (0:1)

 

Įvartis:

19 min. Ernestas Mickevičius

 

Atlantas“:

12. Pavelas Doroševas

17. Michailas Kaliadka

44. Lukas Artimavičius

25. Mantas Fridrikas

20. Aleksandras Levšinas

10. Marius Papšys

23. Jure Pejičius

18. Mindaugas Panka (61 min. įspėtas)

11. Domantas Šimkus (nuo 63 min. 89. Anilas Kočas)

40. Vice Kendešas (nuo 74 min. 7. Tadas Labukas)

45. Edvinas Baniulis (nuo 80 min. 99. Deividas Lukošius)

Skaityti 722 kartai

Medija

Paveikslėlių galerija

Klaipedos Savivaldybe
Impuls Logo
Uostas Logo
Auto Logo
UAB
UAB