„Atlanto“ lygiosios su „Jonava“

„Atlanto“ lygiosios su „Jonava“
18 kovo 04, Sekmadienis 17:41

Lietuvos futbolo A lygos čempionate dar vieną tašką iškovojo Klaipėdos „Atlantas“. Dėl nesitraukiančios žiemos Marijampolėje tarp „Jonavos“ ir „Atlanto“ vykusiose rungtynėse nugalėtojas nebuvo nustatytas – lygiosios 1:1.

Šeimininkais Suvalkijos sostinėje buvę jonaviečiai 56-ąją min. išsiveržė į priekį. Kamuolį į pajūrio vienuolikės vartus nukreipė Laurynas Stonkus. 70-ąją min. už tai, kad savo baudos aikštelėje pargriovė Roką Filipavičių, 11 m baudinį realizavo klaipėdiečių gynėjas Michailas Kaliadka.

Uostamiesčio ekipoje, palyginti su pirmąja kova, buvo mažai pakeista žaidėjų. Startinėje sudėtyje nebuvo Donato Kazlausko, patyrusio lengvą traumą, ir Tado Labuko. Vietoje jų rungtyniavo jaunasis R.Filipavičius ir garsusis Mindaugas Panka, pagaliau dėl sutvarkytų dokumentų galėjęs debiutuoti Klaipėdos klube.

Nuo pirmųjų minučių aktyvesni buvo Algimanto Briaunio auklėtiniai.

12 min. po Mindaugo Pankos perdavimo galimybę pasižymėti turėjo Edvinas Baniulis, tačiau jo pasiųstas kamuolys nepataikė į stačiakampį.

16 min. varžovų dovanėle vos nepasinaudojo R.Filipavičius. „Jonavos“ vartininkas akimirka aplenkė jaunąjį „Atlanto“ saugą.

Iki pertraukos nė vienai iš komandų nepavyko pasiekti įvarčio – 0:0.

Daug įdomesnė kova vyko antroje pusėje.

54-ąją min. klaipėdiečiai turėjo idealią progą pasiekti įvartį. Po kontratakos Domantas Šimkus perdavė kamuolį prieš vartus bėgusiam Mariui Papšiui, tačiau slysdamas gynėjas spėjo sutrukdyti uostamiesčio žaidėjui taikliai spirti.

Netrukus jau džiaugėsi „Jonavos“ futbolininkai. 56-ąją min. kamuolį į klaipėdiečių vartų tinklą nukreipė L.Stonkus.

Po praleisto įvarčio pajūrio vienuolikė akivaizdžiai suaktyvėjo. 65-ąją min. Anilas Kočas pavojingai kirto į vartus – kamuolys praskriejo greta virpsto.

Po keturių minučių net du „Atlanto“ žaidėjai galėjo išlyginti rezultatą. Iš pradžių Vice Kendešas pataikė į virpstą, o nuo jo atšokusį kamuolį į vartus nukreipti neįstengė E.Baniulis. Varžovų vartininkas sugebėjo atmušti iš 5 m spirtą kamuolį. Tos pačios atakos metu baudos aikštelėje buvo pargriautas R.Filipavičius. Už šią pražangą buvo skirtas 11 m baudinys, kurį sėkmingai realizavo legionierius iš Baltarusijos M.Kaliadka.

Per likusį laiką abi ekipos siekė įmušti dar bent įvartį, tačiau gynėjai ir vartininkai sugebėjo apginti savo tvirtoves.

Į Marijampolę atvykome trijų taškų. Nuteikėme komandą kovoti dėl pergalės. Kad laimėti, reikia išnaudoti progas, kurių turėjome daugiau negu varžovai. Apskritai lygiosios išvykos rungtynėse – pozityvus rezultatas“, – susitikimą apibendrino „Atlanto“ vyriausiasis treneris A.Briaunys.

Rungtynių statistika

Jonava“ – „Atlantas“ 1:1 (0:0).

Įvarčiai:

56 min. Laurynas Stonkus („Jonava“) 1:0

70 min. Michailas Kaliadka („Atlantas“; iš 11 m) 1:1

Atlantas“:

12. Pavelas Doroševas (74 min. įspėtas)

17. Michailas Kaliadka

44. Lukas Artimavičius

25. Mantas Fridrikas

20. Aleksandras Levšinas

10. Marius Papšys (nuo 55 min. 89. Anilas Kočas)

23. Jure Pejičius

18. Mindaugas Panka

19. Rokas Filipavičius

11. Domantas Šimkus (nuo 61 min. 40. Vice Kendešas)

45. Edvinas Baniulis (nuo 73 min. 7. Tadas Labukas)

 

EL Artography ("Jonavos" FK) nuotr.

 

Skaityti 485 kartai
Marijampolės Pieno Grupė
Klaipedos Savivaldybe
Argus Logo
Impuls Logo
4Life
Uostas Logo
Rasa Logo
Auto Logo
Laurea Logo
Laluna Logo
Klaipeda
Ekspresas
Admiral Sporto Baras
UAB
UAB
Sportpoint
Adidas
Klaipedos Universitetinė Ligoninė