Kontrolinės rungtynės Liepojoje virto mūšiu

Kontrolinės rungtynės Liepojoje virto mūšiu
18 vasario 02, Penktadienis 16:39

Liepojoje kontrolines rungtynes žaidė dviejų šalių – Latvijos ir Lietuvos uostamiesčių vienuolikės „Liepaja“ ir „Atlantas“. Triumfavo šeimininkai 3:2.

Klaipėdiečiai buvo arčiau pergalės. Po Domanto Šimkaus ir būsimo komandos naujoko Abdoulaye Diallo iš Senegalo įvarčių „Atlantas“ pirmavo 2:0. Po pertraukos latviai rezultatą išlygino ir persvėrė.

Mūsų ekipos garbę nuo pirmųjų minučių gynė Pavelas Doroševas, Michailas Kaliadka, Ivanas Pecha, A.Diallo, Karolis Gvildys, Donatas Kazlauskas, Mindaugas Panka, Jure Pejičius, Vice Kendešas, Domantas Šimkus ir Edvinas Baniulis.

Nuo pirmųjų minučių aikštėje vyko nuožmi kova – „į kaulą“. Klaipėdiečiai sukūrė gerą progą, tačiau D.Šimkaus smūgiuotą kamuolį atrėmė šeimininkų vartų sargas.

Sužaidus pusvalandį, po Donato Kazlausko perdavimo, D.Šimkus pasitaisė – taikliai nukreipė kamuolį į latvių vartus.

Netrukus po gražios kombinacijos, kurioje dalyvavo tie patys veikėjai, prie „Liepajos“ vartų vėl buvo karšta. Po D.Šimkaus juvelyrinio perdavimo D.Kazlauskas iššoko vienas prieš vartininką, tačiau nesugebėjo perkelti kamuolį per jį – pataikė į galvą.

44-ąją min. latviai prasižengė netoli savo baudos aikštelės. Po D.Šimkaus smūgio kamuolys pataikė kažkuriam iš sienelėje stovėjusių žaidė ir atšoko prieš vartus buvusiam A.Diallo. Vidurio gynėjui iš dviejų metrų stipriu smūgiu nebuvo sunku pelnyti antrąjį įvartį – 2:0.

Tačiau jau kitą minutę šeimininkai sušvelnino skirtumą. Tuoj po įvarčio į „Atlanto“ vartus teisėjas paskelbė, kad baigėsi kėlinys.

Įvartis „į drabužinę“ suteikė papildomų jėgų Liepojos komandai, todėl po pertraukos jie žaidė dar aktyviau. 52-ąją min. po pakelto kampinio varžovai išlygino rezultatą – 2:2.

Įpusėjus kėliniui aistros išsiliejo per kraštus. Santykius futbolininkai ėmė aiškintis kumščiais. Po to, kai arbitrams pavyko atvėsinti emocijas, po raudoną kortelę buvo parodyta Tadui Labukui ir Latvijos žaidėjui.

Baigiantis susitikimui šeimininkams pavyko pasiųsti kamuolį į tolimą vartų, kuriuos jau gynė jaunasis Vincentas Šarkauskas, kampą bei iškovoti pergalę.

Tai trečioji iš eilės „Liepajos“ komandos sėkmė kontrolinėse akistatose su „Atlantu“. Pastarąjį kartą klaipėdiečiai kaimynus įveikė (1:0) 2015 m. rugsėjo 8-ąją.

„Man patiko toks futbolas – seniai tokio bemačiau, – pasidžiaugė rungtynes stebėjęs Vacys Lekevičius. – Man buvo svarbiausia kaip sužaisime iki pertraukos. Laimėjome. Antrajame kėlinyje „Atlante“ rungtyniavo keletą jaunų futbolininkų, taip pat į pagrindinį vienuoliktuką siekiantys patekti žaidėjai.“

Tai buvo trečiosios „Atlanto“ kontrolinės rungtynės šią žiemą. Prieš tai Algimanto Briaunio auklėtiniai 1:3 nusileido lenkų Suvalkų „Wigry“ ekipai ir 2:0 nugalėjo Rygos „Rigą“.

Nuo pirmadienio uostamiesčio klubas rengs savaitę truksiančią treniruočių stovyklą Marijampolėje.

 

FC „Liepaja“ nuotr.

Skaityti 2610 kartai
Marijampolės Pieno Grupė
Klaipedos Savivaldybe
Argus Logo
Impuls Logo
4Life
Uostas Logo
Rasa Logo
Auto Logo
Laurea Logo
Laluna Logo
Klaipeda
Ekspresas
Admiral Sporto Baras
UAB
UAB
Sportpoint
Adidas
Klaipedos Universitetinė Ligoninė