Tarpusavio rungtynėse triumfavo geltonieji

18 sausio 13, Šeštadienis 18:38

Sužaistose tarpusavio rungtynėse, trukusiose valandą (3 kėl. po 20 min.), pergalę 1:0 išplėšė geltonieji. Į mėlynųjų vartus trečiajame kėlinyje (48-ąją min.) taikliai spyrė Deividas Lukošius.
Geltonųjų ekipos vartus gynė Pavelas Doroševas. Legionieriaus iš Latvijos ekipoje rungtyniavo iš praėjusio sezono gerbėjams gerai pažįstami Simonas Juška, Nemanja Ivanovas, Skirmantas Rakauskas, Domantas Šimkus,Tadas Labukas. Kartu su jais kovojo į „Atlantą“ norintis sugrįžti Marius Papšys, iš Ukrainos atvykęs puolėjas Ruslanas Ivaško, iš Mažeikių – Haroldas Vaineikis.

Susirgus Vincentui Šarkauskui, mėlynųjų tvirtovę ginti patikėta jo bendraamžiui Mantui Bertašiui. Rimanto Skersio auklėtinis, tapęs varžybų atradimu, stebino šaltkraujišku, kai kada net pernelyg avantiūrišku žaidimu ginant vartus ir net išbėgus už baudos aikštelės ribų. Mėlynųjų gynybą cementavo du kauniečiai – Mantas Fridrikas ir Karolis Gvildys, žaidimą organizavo Michailas Kaliadka ir Gerardas Žukauskas, dešinėje ir kairėje lyg vijurkai lakstė Deividas Lukošius ir Rumunijos pilietybę per atostogas gavęs moldavas Andrejus Ciofu. Priekyje zujo Dmitrijus Mozolevskis ir, ko gero, puolėju naujajame sezone būsiantis Donatas Kazlauskas.

Rungtynės buvo atkaklios, daugiau progų pelnyti įvartį turėjo mėlynieji, tačiau vien D.Mozolevskis neišnaudojo bent trijų šimtaprocentinių galimybių.

Trečiajame kėlinyje pavyko sulaukti taiklaus smūgio. Kamuolį iš maždaug septynių metrų, būdamas tiesiai prieš vartus, pažeme pasiuntė D.Lukošius.

Rungtynėse, kurias teisėjavo (nes dar negali žaisti visa jėga) komandos kapitonas Andrius Bartkus, nebuvo Marko Benetos. Ilgametis „Atlanto“ gynėjas nusprendė karjerą tęsti kitoje ekipoje. Dėl traumų nežaidė Dovydas Virkšas, Rokas Filipavičius, dėl kelionės sekmadienį į Lenkiją (į peržiūrą) – Davidas Andronicas.

Sekmadienį keliaus ne tik šis moldavas. Į Kipre rengiamą Lietuvos jaunimo iki 21 metų rinktinės stovyklą išvyks trys klaipėdiečiai – S.Rakauskas, D.Šimkus ir D.Virkšas.