Į „Atlantą“ grįžta G.Žukauskas

Į „Atlantą“ grįžta G.Žukauskas
18 sausio 02, Antradienis 11:28

Naujųjų metų išvakarėse „Atlanto“ klube virė darbas – pratęstos sutartys su dviem jaunais futbolininkais – Vincentu Šarkausku ir Roku Filipavičiumi bei sukirsta rankomis su į uostamiesčio klubą grįžusiu Gerardu Žukausku.

2013-2015 m. „Atlante“ rungtyniavęs G.Žukauskas, nepaisant sėkmingo pastarojo sezono Lietuvos 1-oje lygos čempionate atstovaujant Gargždų „Bangai“, rengėsi su tėvais išvykti dirbti į užsienį. Sutartis su liepos 1-ąją 24-ąjį gimtadienį švęsiančiu futbolininku pasirašyta metams. Yra numatyta sąlyga, kad ją bus galima pratęsti.

Su vienmečiais, 1999 metais gimusiais, futbolininkais – vartininku V.Šarkausku (gimė rugpjūčio 11 d.) ir saugu R.Filipavičiumi (gruodžio 22 d.) sutartys pratęstos iki 2019 metų pabaigos.

V.Šarkauskui praėjusiais metais neteko žaisti A lygos čempionate. Jis buvo „Atlanto B“ ekipos, žaidusios Lietuvos 2-osios lygos Vakarų zonos pirmenybėse, pagrindiniu vartų sargu. Garsaus dviratininko Sauliaus Šarkausko sūnus „Atlanto“ vienuolikėje debiutavo 2016-aisiais, sužaidęs dvejas rungtynes.

R.Filipavičius 2017-aisiais aikštėje dažniau ėmė pasirodyti sezonui baigiantis – sužaidė šešerias rungtynes, per kurias varžovams nespėjo iškrėsti nemalonumų.

Skaityti 3053 kartai
Klaipedos Savivaldybe
Impuls Logo
4LIFE
UAB
Auto Logo
Klaipėdos universitetinė ligoninė
SKALBYKLA RASA
Litmontažas
Laluna
Atviraklaipeda.lt Vertical