Į „Atlantą“ grįžta G.Žukauskas

Į „Atlantą“ grįžta G.Žukauskas
18 sausio 02, Antradienis 11:28

Naujųjų metų išvakarėse „Atlanto“ klube virė darbas – pratęstos sutartys su dviem jaunais futbolininkais – Vincentu Šarkausku ir Roku Filipavičiumi bei sukirsta rankomis su į uostamiesčio klubą grįžusiu Gerardu Žukausku.

2013-2015 m. „Atlante“ rungtyniavęs G.Žukauskas, nepaisant sėkmingo pastarojo sezono Lietuvos 1-oje lygos čempionate atstovaujant Gargždų „Bangai“, rengėsi su tėvais išvykti dirbti į užsienį. Sutartis su liepos 1-ąją 24-ąjį gimtadienį švęsiančiu futbolininku pasirašyta metams. Yra numatyta sąlyga, kad ją bus galima pratęsti.

Su vienmečiais, 1999 metais gimusiais, futbolininkais – vartininku V.Šarkausku (gimė rugpjūčio 11 d.) ir saugu R.Filipavičiumi (gruodžio 22 d.) sutartys pratęstos iki 2019 metų pabaigos.

V.Šarkauskui praėjusiais metais neteko žaisti A lygos čempionate. Jis buvo „Atlanto B“ ekipos, žaidusios Lietuvos 2-osios lygos Vakarų zonos pirmenybėse, pagrindiniu vartų sargu. Garsaus dviratininko Sauliaus Šarkausko sūnus „Atlanto“ vienuolikėje debiutavo 2016-aisiais, sužaidęs dvejas rungtynes.

R.Filipavičius 2017-aisiais aikštėje dažniau ėmė pasirodyti sezonui baigiantis – sužaidė šešerias rungtynes, per kurias varžovams nespėjo iškrėsti nemalonumų.

Skaityti 2382 kartai
Argus Logo
Klaipedos Savivaldybe
Impuls Logo
Uostas Logo
Klaip Energy
Svyturys Logo
Bntp
Rasa Logo
Auto Logo
Laurea Logo
Laluna Logo
Klaipeda
Balticum
Ekspresas
Akropolis
LOTOS Geonafta
Admiral Sporto Baras