Su „Uteniu“ – kovingos lygiosios

17 lapkričio 04, Šeštadienis 16:34

Paskutines Lietuvos futbolo A lygos čempionato namų rungtynes Klaipėdoje žaidęs „Atlantas“ nenudžiugino gerbėjų pergale. Tačiau po susitikimo Utenos „Uteniu“ uostamiesčio vienuolikės sirgaliai skirstėsi nerūškanais veidais.

Paskutinės atakos metu pasiekę įvartį ir sužaidę lygiosiomis 2:2, „Atlanto“ futbolininkai išgelbėjo tašką ir viltis užimti ketvirtą vietą pirmenybėse.

Iki pertraukos daugybę progų neišnaudoję, ne tik prieš varžovus, bet ir prieš vėją rungtyniavę pajūrio žaidėjai, galėjo kaltinti tik patys save, kad po 45 min. švieslentėje švytėjo nuliai.

Jei Dmitrijus Mozolevskis, Tadas Labukas ir Domantas Šimkus būtų išnaudoję turėtas galimybes, niekas nebūtų stebėjęsis, jei uostamiesčio klubas būtų pirmavęs mažiausiai 3:0, o gal net ir 5:0.

Antrasis kėlinys šeimininkams prasidėjo košmariškai. 49-ąją min. „Utenio“ legionierius iš Alžyro Ali Radjelis pasiekė pirmąjį įvartį, o 63-iąją min. – ir antrąjį.

Neturėdami ko prarasti klaipėdiečiai užgulė svečių vartus – kūrė progą po progos. 71-ąją min. rezultatą sušvelnino Markas Beneta, o per pridėtą laiką pusiausvyrą atstatė baltarusis Ilja Kalpačiukas – 2:2.

„Pirmą kėlinį sukūrėme daug momentų, tačiau nė vieno neišnaudojome. Reikėjo pergalei pamatus sudėti iki pertraukos, tačiau futbole taip būna, jog galėjo būti ir blogiau. Antrą kėlinį praleidę du įvarčius buvome priversti vytis varžovus. Pripažįstu, kad rungtynių pabaigoje, kai ėjo paskutinės sekundės, mums pasisekė. Galime džiaugtis ir lygiosiomis“, – prastos nuotaikos neslėpė „Atlanto“ vyriausiasis treneris Igoris Pankratjevas.

Atlantas“ – „Utenis2:2 (0:0)

Įvarčiai:

49 min. Ali Radjelis („Utenis“)                          0:1

63 min. Ali Radjelis („Utenis“)                          0:2

71 min. Markas Beneta („Atlantas“)               1:2

90+5 min. Ilja Kalpačiukas („Atlantas“)           2:2