Jonavoje išbarstyti taškai

17 spalio 23, Pirmadienis 07:42

Klaipėdos „Atlantas“, po 3 min. Tado Labuko pelnyto įvarčio pirmavo Jonavoje prieš „Jonavos“ ekipą, tačiau nesugebėjo išsaugoti pergalės. Patirta nesėkmė 1:2.

Šeimininkai pirmajame kėlinyje išlygino rezultatą, o antrajame išplėšė pergalę. 40 min. pasižymėjo Mindaugas Grigaravičius, 67 min. 11 m baudinį realizavo Maksimas Marusičius.

Susitikimas prasidėjo „Jonavos“ futbolininkų dovana. Iš pradžių nesėkmingai nuo savų vartų spyrė vartininkas Povilas Valinčius, po kelių akimirkų paslydo kamuolį turėjęs gynėjas Eduardas Ževnerovas. Greta buvęs T.Labukas vienui vienas nuskubėjo vartų link ir netrukus pasiuntė stadiono darbuotoją ant rezultatų lentos užkabinti vienetą.

Po praleisto įvarčio šeimininkai siekė kuo greičiau išlyginti rezultatą – surengė keletą pavojingų išpuolių, kuriuos bendromis pastangomis klaipėdiečiams pavyko atremti.

14-ąją min. T.Labukas dar kartą pavojingai artėjo prie vartų, tačiau šįkart klaipėdietį pavijo net trys „Jonavos“ žaidėjai, o uostamiesčio ekipos puolėjo smūgis nebuvo pavojingas P.Valinčiui.

37-ąją min. po Dmitrijaus Germano perdavimo T.Labukas dar kartą galėjo pasižymėti. Jo pasiųstas kamuolys praskriejo greta virpsto.

Aktyvios šeimininkų pastangos buvo vainikuotos prieš pertrauką. 40-ąją min. klaipėdiečių gynybą įveikęs įvartį įmušė „Jonavos“ komandoje žaidžiantis klaipėdietis M.Grigaravičius – 1:1.

Antras kėlinys taip pat prasidėjo aktyviomis ekipų atakomis. 54-ąją min. dar vieną šimtaprocentinę progą turėjęs T.Labukas sukirto kamuolį varžovų ekipos vartininką.

Po penkių minučių „Jonavos“ gynėjai išmušė kamuolį nuo vartų linijos, kurį buvo pasiuntęs Dmitrijus Germanas.

65-ąją min. klaipėdiečiai savo baudos aikštelėje parvertė varžovų futbolininką. Teisėjas buvo pernelyg griežtas – skyrė 11 m baudinį, o gynėjui Nemanjai Ivanovui parodė raudoną kortelę. Baudinį taikliai realizavęs M.Marusičius nepaliko vilčių „Atlanto“ vartininkui Deividui Mikelioniui.

Aktyviausiai tarp klaipėdiečių žaidęs T.Labukas dar vieną galimybę išlyginti rezultatą turėjo 88-ąją min., tačiau puolėjas sudelsė smūgiuoti, tuo pasinaudoję varžovai likvidavo pavojų.

Per pridėtą laiką „Atlantas“ apnuogino gynybą – „Jonavos“ futbolininkai turėjo dvi puikias progas padidinti rezultatą. Iš pradžių smūgį atrėmė D.Mikelionis, o vėliau varžovų ataką neutralizavo gynėjai.

Jonava“ – „Atlantas2:1 (1:1)

Įvarčiai:

3 min. Tadas Labukas („Atlantas“)                              0:1

40 min. Mindaugas Grigaravičius („Jonava“)              1:1

67 min. Maksimas Marusičius (iš 11 m, „Jonava“)     2:1