Vilniaus „Žalgiriui“ pakišta koja

Vilniaus „Žalgiriui“ pakišta koja
17 rugsėjo 27, Trečiadienis 20:26

Uostamiesčio „Atlanto“ futbolininkai, sužaidę lygiosiomis 1:1, atėmė brangius taškus iš daugkartinių šalies čempionų ir šių metų realiausių pretendentų į auksą – Vilniaus „Žalgirio“ žaidėjų.

65-ąją min. įvartį, realizavęs 11 m baudinį, įmušė Dmitrijus Mozolevskis. Svečių puolėjas Elivelto pusiausvyrą atstatė 78-ąją min.

Kaip ir tikėtasi, kamuolį nuo pirmųjų minučių ilgiau turėjo sostinės ekipa. Klaipėdiečiams sunkiai sekėsi kurti pavojingas progas.

Realiausią galimybę nuginkluoti vilniečių vartininką Džiugą Bartkų uostamiesčio futbolininkai turėjo 29-ąją min., kai po greito išpuolio tryse atsidūrė prieš du „Žalgirio“ gynėjus. Po Dmitrijaus Germano perdavimo Domantui Šimkui, pastarojo smūgį krisdamas blokavo Linas Klimavičius.

Prieš pertrauką – 42-ąją min. galėjo galva kamuolį į svečių vartus pasiųsti Nemanja Ivanovas. Tačiau bulgaro ataka buvo nesėkminga.

Po pertraukos čempionai buvo dar labiau aktyvesni. Tačiau ir šeimininkai nesirengė vien stovėti savo baudos aikštelės prieigose.

58-ąją min. plojimų sulaukė Dmitrijus Mozolevskis. „Atlanto“ spirtą kamuolį vilniečių vartininkas pirštų galais nukreipė virš skersinio.

Po septynių minučių baltarusis pasižymėjo dusyk. Iš pradžių uždirbo baudinį, kai jį prie vartų pargriovę D.Bartkus, o netrukus taikliai spyrė nuo 11 m žymės.

„Žalgirį“ išgelbėti pasišovė brazilas Elivelto, aikštėje pasirodęs 60-ąją min. Puolėjas 78-ąją min. rado spragą šeimininkų gynyboje. Klaipėdiečių vartininkas jaunasis Arkadijus Želninas nesugebėjo atremti iš arti spirtą kamuolį.

Po penkių minučių varžovus į priekį galėjo išvesti gynėjas L.Klimavičius. Tik liko stebėtis, kaip jis iš patogios padėties nepataikė į vartus.

O 89-ąją min. už galvos grėbėsi D.Germanas, iš maždaug trijų metrų galėjęs pasiekti pergalingą įvartį. Legionierius iš Baltarusijos sukirto kamuolį svečių vartininką.

„Atlanto“ strategas Igoris Pankratjevas, emocingai reagavęs į įvykius aikštėje, po varžybų neturėjo priekaištų savo kariaunai.

„Gaila, kad neiškovojome pergalės – neiškentėjome iki galo. Likau patenkintas komandos žaidimu, ypač kovingumu. Neturiu priekaištų nė vienam žaidėjui. Buvo kovingos rungtynės. Atėmę taškus iš „Žalgirio“, manau, sugrąžinome intrigą dėl čempionato aukso. Vilniečiams kluptelėjimas Klaipėdoje gali brangiai kainuoti“, – mintimis apie susitikimą ir jo pasekmes pasidalijo „Atlanto“ vyr. treneris.

Rungtynių statistika

Atlantas“ – „Žalgiris“ (Vilnius) 1:1 (0:0)

Įvarčiai:

65 min. Dmitrijus Mozolevskis („Atlantas“; iš 11 m)      1:0

78 min. Elivelto („Žalgiris“)                                               1:1

Atlantas“:

55. Arkadijus Želninas

5. Nemanja Ivanovas

22. Simonas Juška

25. Mantas Fridrikas

59. Ilja Kalpačiukas (78 min. įspėtas)

88. Dmitrijus Germanas

8. Skirmantas Rakauskas

34. Davidas Andronicas

11. Domantas Šimkus (16 min. įspėtas)

84. Tadas Labukas (nuo 79 min. 17. Markas Beneta)

18. Dmitrijus Mozolevskis

Skaityti 627 kartai

Medija

Marijampolės Pieno Grupė
Klaipedos Savivaldybe
Argus Logo
Impuls Logo
4Life
Uostas Logo
Rasa Logo
Auto Logo
Laurea Logo
Laluna Logo
Klaipeda
Ekspresas
Admiral Sporto Baras
UAB
UAB
Sportpoint
Adidas
Klaipedos Universitetinė Ligoninė