Nusileista pagrindiniam konkurentui dėl ketvirtosios vietos – „Uteniui“

Nusileista pagrindiniam konkurentui dėl ketvirtosios vietos – „Uteniui“
17 rugsėjo 14, Ketvirtadienis 20:03

Po ilgokos pertraukos atsinaujinęs Lietuvos futbolo A lygos čempionatas ir toliau nedžiugina Klaipėdos „Atlanto“ gerbėjų. Ketvirtadienį uostamiesčio vienuolikė namie pralaimėjo principinę dvikovą turnyrinės rikiuotės kaimynui – Utenos „Utenio“ klubui 0:1.

Pergalę lėmė 59-ąją min. ispano Pablo Roca įvartis.

Nežinia, kaip būtų pasibaigęs susitikimas, jei 3-iąją min. šimtaprocentinę progą būtų realizavęs „Atlanto“ gynėjas Vytas Gašpuitis. Po Dmitrijaus Germano baudos smūgio-perdavimo svečių vartų link, netrukdomas klaipėdietis iš dviejų metrų nesugebėjo galva pelnyti įvarčio.

9-ąją min., po V.Gašpuičio klaidos ties savo baudos aikštele, įvartį pasiekti galėjo aukštaičių legionierius Carlosas Carrasco. Iš 17 m pasiųstas kamuolys nesudarė didelio vargo Deividui Mikelioniui.

20-ąją min. stadionas nuščiuvo – už paskutinės vilties pražangą iš aikštės buvo išvarytas „Atlanto“ kapitonas Markas Beneta.

Prieš vėją žaidusiems klaipėdiečiams neliko nieko kito – tik ieškoti progų kontratakoms. Tačiau akylai gynęsi svečiai neleido šeimininkams sukurti bent „pusprogės“.

32-ąją min. „Utenis“ nepasinaudojo puikia proga išsiveržti į priekį. Ali Radjelis, suklaidinęs D.Mikelionį, spyrė į tuščius vartus, tačiau negreitai riedėjusį kamuolį išspyrė V.Gašpuitis.

Žiūrovai vylėsi, kad po pertraukos, žaisdami pavėjui, Klaipėdos futbolininkai sugebės palaužti svečius. Tačiau jų viltys sudužo 59-ąją min., kai P.Roca pasiekė apmaudų įvartį iš maždaug 20 m. D.Mikelionis nesugebėjo nei pagauti, nei atmušti 19-mečio ispano spirto kamuolį.

Baigiantis susitikimui „Atlantas“ bandė šturmuoti, tačiau „Utenio“ ekipa sėkmingai gynėsi.

„Rungtynių pradžia buvo normali, – apie susitikimą įspūdžiais dalijosi „Atlanto“ strategas Igoris Pankratjevas. – Susikūrėme puikią galimybę – galėjome įmušti įvartį. Nepasisekė. O rungtynių eigai didžiausios įtakos turėjo tai, kad anksti buvo pašalintas mūsų futbolininkas. Reikėjo visai komandai persirikiuoti. Likę vyrai kovojo negailėdami jėgų – kovojo. O praleidome kvailą įvartį.“

 

Rungtynių statistika

Atlantas“ – „Utenis“ 0:1 (0:0)

 

Įvartis: 59 min. Pablo Roca

 

Atlantas“

1. Deividas Mikelionis

3. Vytas Gašpuitis (88 min. įspėtas)

17. Markas Beneta (20 min. pašalintas)

25. Mantas Fridrikas

59. Ilja Kalpačiukas

8. Skirmantas Rakauskas (58 min. įspėtas)

13. Dovydas Virkšas (nuo 46 min. 21. Justas Raziūnas, 69 min. įspėtas)

34. Davidas Andronicas (nuo 88 min. 11. Domantas Šimkus)

88. Dmitrijus Germanas

84. Tadas Labukas (nuo 88 min. 27. Andrejus Ciofu)

18. Dmitrijus Mozolevskis

Skaityti 678 kartai

Medija

Marijampolės Pieno Grupė
Klaipedos Savivaldybe
Argus Logo
Impuls Logo
4Life
Uostas Logo
Rasa Logo
Auto Logo
Laurea Logo
Laluna Logo
Klaipeda
Ekspresas
Admiral Sporto Baras
UAB
UAB
Sportpoint
Adidas
Klaipedos Universitetinė Ligoninė