Utenoje nepavyko įveikti „Utenio“

Utenoje nepavyko įveikti „Utenio“
17 liepos 26, Trečiadienis 22:17

Tris mėnesius Lietuvos futbolo A lygos čempionate pergalės pasiekti negalintys Klaipėdos „Atlanto“ žaidėjai buvo arti to, kad Utenoje sustabdytų šią tragišką statistiką. Tačiau uostamiesčio ekipai nepavyko išsaugoti pergalingo rezultato – su „Uteniu“ sužaidė lygiosiomis – 1:1.

Po 37-ąją min. Dmitrijaus Mozolevskio įvarčio uostamiesčio vienuolikė pirmavo, tačiau antrajame kėlinyje šeimininkai atstatė pusiausvyrą.

Vyriausiasis treneris Igoris Pankratjevas po rungtynių su „Trakais“, Aukštaitijoje į aikštę išleido tuos pačius futbolininkus. Justas Raziūnas pakeitė Ilją Kalpačiuką vien dėlto, kad baltarusis patyrė traumą.

„Atlantui“ susitikimas galėjo prasidėti dvigubu šaltu dušu – iš dangaus ir aikštėje. Mat, jau 4-ąją min. šeimininkai galėjo išsiveržti į priekį, kai Yassine Kharboucho galva smūgiuotas kamuolys pataikė į skersinį.

10-ąją min. pavojingu išpuoliu atsakė uostamiesčio futbolininkai – Mantas Fridrikas, taip pat smūgiavęs galva, pasiuntė kamuolį greta vartų.

Susitikimas prasidėjo tokiu tempu ir tokia pavojingų momentų gausa, jog žiūrovai nespėjo aikčioti, o įpusėjus kėliniui švieslentėje galėjo žibėti gerokai didesni skaičiai nė nuliai.

37-ąją min. gražią kombinaciją surengė keturi futbolininkai – Vytas Gašpuitis, Tadas Labukas, Dmitrijus Germanas ir Dmitrijus Mozolevskis. Po idealaus D.Germano perdavimo, D.Mozolevskiui nebuvo sunku iš keleto metų nukreipti kamuolį į tinklą.

Antrasis kėlinys prasidėjo taip pat atkakliai, kaip ir pirmasis. 52-ąją min. „Atlantas“ išsigelbėjo nuo dviejų šeimininkų smūgių. Iš pradžių klaipėdiečių vartininkas Deividas Mikelionis atrėmė Borjos Aizpuno smūgį, o atšokusį kamuolį jis nesugebėjo nukreipti į vartus.

Po trijų minučių rezultatą padvigubinti privalėjo D.Germanas. Būdamas vienas prieš vartininką ir niekieno netrukdomas, baltarusis spyrė stipriai ir netaikliai.

Šeimininkai išsigelbėjo 72-ąją min. Progą taikliai smūgiuoti rado legionierius iš Kolumbijos Johnas Hernandezas – 1:1.

Lygiosios netenkino nė vienos iš komandų. Atakos ritosi į abi puses, tačiau „Atlanto“ sukurtos progos buvo nepalyginti pavojingesnės. 77-ąją min. po įspūdingai žaidusio D.Germano perdavimo klaipėdiečius į priekį galėjo išvesti Maksimas Čižas, tačiau Andrejų Ciofu pakeitęs saugas įsigudrino iš dviejų metrų nenukreipti kamuolio į tinklą.

O realiausią progą dar kartą „nuginkluoti“ šeimininkų vartų sargą 89-ąją min. turėjo D.Mozolevskis. Po varžovų gynėjo klaidos, baltarusis liko vienas prieš vartininką, tačiau paskubėjęs smūgiuoti, sukirto kamuolį į jį.

Per likusį laiką ekipos nesukūrė kvapą užgniaužiančių progų ir išsiskyrstė pasidalijusios po tašką.

„Žaidimą pakoregavo nuo pirmųjų minučių pylęs lietus. „Utenio“ ekipa greičiau prisitaikė prie šlapios aikštės, – konstatavo „Atlanto“ strategas I.Pankratjevas. – Ji turėjo šiokią tokią persvarą, bet vėliau žaidimas išsilygino. Turėjome realizuoti bent vieną progą mums dar pirmaujant 1:0, tuomet rungtynių baigtis būtų buvusi linksmesnė. Be to, pirmaudami mes pernelyg atsitraukėme ir praleidome įvartį.“

 

Rungtynių statistika

Utenis“ – „Atlantas1:1 (0:1)

 

Įvarčiai:

37 min. Dmitrijus Mozolevskis („Atlantas“)       0:1

72 min. Johnas Hernandezas („Utenis“)          1:1

 

Atlantas“:

1. Deividas Mikelionis

3. Vytas Gašpuitis

17. Markas Beneta

25. Mantas Fridrikas

88. Dmitrijus Germanas (61 min. įspėtas)

11. Domantas Šimkus

27. Andrejus Ciofu (nuo 77 min. 99. Maksimas Čižas)

34. Davidas Andronicas

21. Justas Raziūnas (65 min. įspėtas)

84. Tadas Labukas (nuo 86 min. 9. Donatas Kazlauskas)

18. Dmitrijus Mozolevskis

 

 

Utenio“ futbolo klubo nuotr.

Skaityti 695 kartai

Medija

Marijampolės Pieno Grupė
Klaipedos Savivaldybe
Argus Logo
Impuls Logo
4Life
Uostas Logo
Rasa Logo
Auto Logo
Laurea Logo
Laluna Logo
Klaipeda
Ekspresas
Admiral Sporto Baras
UAB
UAB
Sportpoint
Adidas
Klaipedos Universitetinė Ligoninė